bugün

(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
(bkz: gelişmeleri bekliyoruz)
ben buna sadece yanılsama derim. boşluğa düşmek derim. aşk daha başka bi şey..
(bkz: sözlük ben bi koşu sıçıp geleyim)
(bkz: sözlük ben odaklandım bekliyorum)
Tüyü diktim diyen yazar haykırışı.
taze bir yürek atışının habercisi olan, ifadedir. ee ne diyelim güzel şeydir aşk denen meret* kıymeti bilinmeli.
(bkz: iyi bok yedin)
yanlışlıktır, hatadır, yapılmamalıdır. aşk kandırmacadır inanmamalı.

ayrıca (bkz: tanım nerde hanım)

edit: olum aşık oldum lan. demekki neymiş? büyük konuşmamalıymış.
(bkz: kakam geldi sözlük)
(bkz: seviyorsan git konuş panpa)
(bkz: kavakyelleri)
(bkz: baymadan olsan)
Sanırım bugün gerçekten az da olsa hissedebildiğim duygudur. Pazar günü olan mezuniyet için organizatörlük yapıyorum kampüste ki arkadaşlarla. Sonra birden yakışıklı, dar bir yeşil tişört giymiş karın kasları ortaya çıkmış altında da sarı bir pantolon. Nasıl tatlı nasıl seksi anlatamam geldi yanıma nur sen misin dedi ama ben ölücem konuşamadım bir an boğuk bir sesle buyrun benim dedim. ben hakanın arkadaşıyım bu mezuniyet balosunda ki yemekleri falan ayarlamak için yolladı dedi. ay dedim içimden seni hakan değil ''allah yollamış allah'' baya bir balo ile ilgili konuştuk falan bu da beni beğenmiş olacak ki iki bira içelim hayal kahvesine gidelim dedi ben tabi hayır dermiuyim hemen yapıştırdım eveti. Öyle güzel şeylerden konuştuk ki anlatamam babasının catering'i varmış o işletiyormuş aynı zamanda bizim üniversiteden mezunmuş işletmeden. zevklerinden, hobilerinden falan bahsetti ya aynıyız böyle her şey aynı her zevk aynı telefon numarasını verdi lazım olacak pazar'a kadar sanırım ben bu çocuğa yakında tamamen aşık olurum.
Ah be sözlük ah be. Ben bu sefer cidden aşık oldum. Hem de sadece 2 kez gördüğüm bir kıza. Zar zor da olsa adını öğrendim, okuduğu bölümü öğrendim. Facebook ve twitter da buldum ama ne ekleyebiliyorum ne de takip edebiliyorum sırf şu piyasadaki her önüne gelen kızı ekleyip muhabbet kurmaya çalışan abazanlar yüzünden. Beni de onlardan biri sanır diye korkuyorum. Günlerdir sordum soruşturdum tanıyan yakın bir arkadaşım var mı diye. yok! O değil de kız Mabel matiz dinliyor sözlük. bu bile yetmez mi aşık olmaya. nasıl bir hikmetse facebook profiline girince gördüm ki paylaştığı şarkılar benim sevdiğim şarkılar. Bahsettiği filmler benim sevdiğim filmler. O da geceleri benim gibi uyumuyor, o da benim gibi kendi içinde acısını yaşayan dışarı eğlenceli tarafını vuran biri. Kızı hiç tanımadığın halde nasıl anladın diyeceksin. Ben anlarım sözlük kendim gibi birini görünce anlarım. Ancak kızla ilgili çoğu şeyi sadece twitter ve facebook iletilerinden öğrenebiliyorum. Sonunda olacak o ki yine facebook tan şansımı denemek zorunda kalacağım. Umarım her şey ikimiz için güzel olur. ikimiz!
fazla yakın olan arkadaşlıkların sonlanma biçimi. şanslıysanız, ömür boyu sürer. kaybederseniz de, acı.

(bkz: based on a true story)
+sözlük ben aşık oldum
-naptığını sanıyorsun sen!
+aşık oldum ?
-ne dedin sen?
+aşk diyorum .aşık oldum diyorum. bak kelebekler son 2 gününü midemde geçiriyo
-(durum vahim gerçekten aşık bu hergele). sevgili yazarımız, olmaması gereken bir hata yaptınız. emin olmak adına gerçekleştirdiğimiz bu saçma diyaloglar da gösteriyor ki; aşık olmuşsunuz. açacak olursak :
artık zamanınızın çok az bir kısmını yada hiç kısmını burada geçireceksiniz.
yazacağınız entryleri eski özende ve iltizamında yazmayacaksınız.
kişi başına düşen entry sayısının düşmesine sebep olacaksınız.
sözlüğümüzün kalkınması adına artık hiçbir katkınız olmayacak.
zamanını o aşık olduğun aşüfteyle birlikte geçireceksin! beni kullandın. o kız yokken ben vardım. nası yaprsn bunu bna ha? syle? tmm bişe demyrm sna. ne kaybttğni bilmysn! bön bnö höködcek nö yoptöömm.
işte bu sahne sözlüğün acı bir şekilde yazar kaybedişini konu etmiştir. biraz vicdan,merhamet sahibi ise niz şayet; bu sahneyi tekerrür ettirmeyin. lütfen duyarlı olalım.
içler acısı bir itiraftır.

Sözlük ben neden normal insanlar gibi şöyle konuya komşuya değil de taa cehennemin dibindeki adama aşık oluyorum?

Sus sözlük, cevap verme.
sözlükcüğüm canımın içi. aşık oldum ben be. deliler gibi hemde. böyle artık insanın içine sığmaz da dağlara taşlara haykırası gelirya. o moda geldim.
Bir çeyrek dayı oğlundan geliyor alkışlarla...
seviyorum sözlük.
sözlük s kecem böyle aşkın ızdırabını valla bu ne be böyle.
aynen sözlük ne bok yicez.
(bkz: sıçtım sıvıyorum)