bugün

Kafa hafif inciselken içten gelen durumları anlatmak ve kimin ne bok olduğuna dair kelam etmek üzerine işlenmiş ses kaydırır.

https://voca.ro/9qO4AIxir3O
dinlediğimiz ses kaydıdır.

çok doğru tespitler var
12 dakikanın özeti;
"Ben bekar bir adamım" *
Başka bir şey üzerine olsa dinlerdim. Ama sözlük üzerine olunca 12 dakikamın daha değerli olduğunu düşündüm.
Not: benden bahsediliyor mu?
2:42'ye kadar dinlediğim kayıt.
acilen hobi öneriyorum başlık sahibine. aç internetten sesli kitabını, al eline kalemi kağıdı, yine aç googledan seveceğin basit bi resmi, baka baka çiz anasını satayım. sonra imgurdan resmin fotoğrafını bana at. dinlediğin sesli kitabın özetini de vocarooda kaydedip bana gönder.
hafiletilmiş özet;

görsel
Kuşkusuz

http://www.iskur.gov.tr
nick ver kardeşim nick.

(bkz: tanrılar kurban istiyor)

görsel
Icip icip birini arayacağıma en iyisi sözlüge ses kaydı atayım demiş. Ama 12 dakika kim kimi dinliyor sayın alkolik. Yüz yüze iletisimde bile birine kendini asla o kadar dakika dinletemezsin, sen anlatırken o kafasında kimbilir nerede oluyor, seni dinliyorum diyenler külliyen yalancı.
12 dakikanın kısa özeti;
Beni sevmeyenler o kadar nefret ediyorki hakkımda entry giren pkklı yazarı bile cılgınca artı oyluyor.
Buradaki amcalar evli barklılar puu allahsızlar size sirin gözüküp aslında burda karı kız ayıklıyorlar. Komik amcalar da, siyaset yapan amcalarda aynı sekil diyor.
Ve yine bu amcalar asla baslıklarda 5 entry girilmisse 6. Olarak entry girmiyorlar, az oy alırız diye diyor.
Ve sonunda nick vermedim anlayan anladı diyor.
ev tuborg gold koktu birden kapattım sonra.
Bahsettiğin kişileri az buçuk anladım alkolik. Burada kankacılık var bro. Ağır kankacılık hemde. Dürüstlük, doğru şeyler yazmak, ciddi entryler girmek vs prim yapmıyor burada.

Burasını bir kahvehane gibi düşün, ortalama 15 kişi kanka olmuş. Gün boyu birbirlerini pohpohlayıp, artılayıp, nickaltı giriyorlar. Herhangi birisiyle ters düşersen diğerleri tarafından da linç yiyorsun. Bu kıraathaneye yabancıysan, kanka olmayı terxih etmiyorsan köşede oturur çay içer gidersin.

Sanal fetöcüler aq, sözlüğü ele geçirmişler. Sikimde mi? Hayır. Sende takma. Senin gibi olanlarda var seni anlıyorlar emin ol, yalnız değilsin.