bugün

evet benim bulduğum bir tespit. özellikle şu saatler arası mal dolu şuan arıtmak gerek evet.
Sözlüğün yarısından fazlasının cahil olması savı geçerli ise;

o zaman bu savı ortaya atanın da cahil olma ihtimali cahil olmama ihtimalinden yüksektir...

O halde? Kendi savında söylediği üzere; kendisinin cahilliğini daha olası gören birinin sözlüğün yarısından fazlasının cahil olduğuna dair yapacağı önerme ne kadar geçerli olabilir?

iddia reddedildi.
ne sözlüğü ülkenin yarısından fazlası cahil amk. kendimde dahilim buna. en azından bilmediğimi biliyorum. ama en azından bişeyleri değiştirmek için çabalıyorum. türkiyenin yarısından fazlasında çaba yok. akşam geçiyorlar tv karşısına bitti işte gün.
sözlüğe gelir gelmez anında 100 kişiyi donuzlamamın nedenidir. cahil demek bile iyi niyetle yapılan bir eylem.
Çünkü sözlüğü paralı troller bastı. Bir kaç yıl önce böyle miydi buralar? Hep o ISO bozdu buraları.
görsel
(adam, pisliğinteki çıktı rızababa)
Ülkenin yarısından fazlası ahlaksız, cahil, yolsuz, şerefsizler topluluğu olmuş; SÖZLÜĞÜN YARısı CAHiL OLMUŞ ÇOK MU? Hem de alenen.
"bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür" diyen "Sakallı Celal'i haklı çıkartan bir ifadedir.
cehalet, ahlaksızlık vs vs adı her neyse kesinlikle bu sözlüğün belirli bi güruhu için geçerli.
ara ara gelip şöyle bi bakıyorum, özellikle belli bi saatten sonra amdan götten beslenen sapık bi kitle var sözlükte. bu gereksiz insanlar kendilerine dahi itiraf edemiyorlar bunu. asosyal bi kitlenin buluşma noktası olarak görüyorum artık bu sözlüğü ki sözlük demek ciddi ciddi gelmiyor içimden.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
güncel Önemli Başlıklar