bugün

sözlükteki troller yüzünden gerçekleşen hadisedir. bu nedir ya?
kendilerini tabu yıkmaya çalıştıklarını sanan ancak insanlıktan çıkan embesilden farksız yaratıkların hareketleri sonucunda oluşan hadisedir. önlem alınması gerektiğini düşünüyorum zira sürekli başlıklarda ensest vari şeyler görmekten gerçekten sinirlerim zıpladı. kan donduracak olaylar üzerinden dalga geçilmez bunu bir türlü anlamıyor beyinsiz mahluklar.
büyük patron zall haftasonu planları yapmakla meşgul şuan. lütfen beyimizi rahatsız etmeyin. sözlükmüş rezaletmiş ergenuslarmış ona ne canım boşverin takılmayın. kimsenin sizi kaale aldığını filan da sanmayın. zallın çiftliği burası. her mahlukattan hayvanattan ve nebatattan bol miktarda mevcuttur burada.
Katıldığım başlık. Bir kaç gündür sözlüğü takip ediyorum hayattan soğudum yemin ederim. Ey moderatör şunları bir elekten geçirin. Trol dediğin komik olur, zeki olur. Bunlarınki maalesef gerçek galiba.
kesinlikle katılıyorum, ergen kaynıyor. akıl ile düşünülmeden yazılıyor, malum başka yönlendiren var.
kız arayan erkekler, erkek arayan kızlar, libido kokan başlıklar, küfürler, kin ve nefret. ne ararsan var. sağlam bir moderatör eli değmesi gerekiyor.

edit: beğenmiyorsan okuma diyenlere karşı gardımı almış bulunuyorum.