bugün

Bugün saat 18 e kadar bu başlık altında toplanacak fotoğraflardan saat 18 den sonra değerlendirme yapılacaktır. Oberst abimden bir fotoğraf bekliyorum. 1 boydan mümkünse 1 de mayolu fotoğrafınız olsun.
Mutlaka seçilmesi gereken erkek.
Ben değilim kafama göre giyinirim pazardan
marka falan benim için hikaye takım elbise falan giymem.
--spoiler--
1 boydan mümkünse 1 de mayolu fotoğrafınız olsun.
--spoiler--

allahınız varsa olmasın.
Önemli olan gönül şıklığıdır efendim. Nedir gönül şıklığı derseniz. Gönlümüzde olanların gönlünüzden geçenler ile uyum sağlaması durumu. Olan ile geçen arasında fark olduğunda durum hiç şık olmuyor emin olun.
bizi "kafa"dan elemişler. halbuki kafamız da güzeldi bu sıra. güzel derken yanlış anlaşılmasın saç kesimi güzeldi. yazık oldu güzelim kombinlerime. kalanlara başarılar diliyorum. biz yine günlük kombin başlığından devam.
Kuşkusuz ben denize bile takım elbise ile girdiğim için mayolu fotoğraf ile katılamayacağımdan doğrudan elendiğim yarışma.
görsel
nereden bilelim onlarca erkek var burada herkesin tarzı kendinedir sizin demenizle mi güzel olacaz güldürmeyin adamı. istesem gömleğin altına eşofman giyerim kimi ne bağlar.
Bana ne kıyak olacak sen atacaksın seni şık seçeceğiz. Bu kadar basit.
(img:#2238112)
(img:#2238113)
sizin hadım edilme zamanınız geldi de geçti yeter bu kadar tantana.
Oberst bey efsanesiniz. saat 18 e kadar fotoğraf atabilirsiniz. Her türlü tarzı kabul ediyoruz. Amabcım ben seni gönül gözümle beğeniyorum.
Kesinlikle ben değilim.bir kot bir tişört dolaşırım .
Ulan oberst beyi sadece takım elbise giyiyor ve elit zevkleri var diye beğeniyorsunuz. Biraz halktan olun yahu
En şık erkeği denmiş. Ben eşofmanımla çay ocağında takılan biriyim, sizinle yarışamam asla.
Yarışmanın şartlarını sadece şık olmamamla karşılamıyorum, başka unsurlar da var yarışmaya katılamamamda.
oberst in çenesi göt gibiymiş.
Hayat boyu salaş giyindim, takım elbiseyi son 20 yilda 3-5 kere giymişimdir.

Bu yüzden sadece okuduğum başlıktır.
Özgür ve kendim hissetmeyeceksem zikmişim şıklığını. Ha kimine yakışıyor o ayrı.
Tito abey, bu sen misan ?

Şaşırdık...
görsel
Eğer oldlar atmaya devam edecekse süreyi uzatabiliriz.
Hadi ben de atayım haksızlık olmasın.

görsel
bu başlığı açan hatun iş bilmiyor. madem erkek göresin geldi sözlüğün en dalgalı erkeği diye başlık aç sanat eseri yığarlar buraya valla. peri bacalarına döner ortalık.
Yanlız oldlar yenileri donunda sallar ben size diyim.