bugün

Tartışmasız gerçektir. Düşüncelerini herkezle böylesine özgürce paylaşmak,başkalarının fikirlerini yorumlamak ve - + oylarıyla onlara fikrinizi belli etmek. En önemlisiyse uslübunuzu geliştirmek. Ve her konuda bilgi edinmek.

Evet nasıl bağımlılık yapmayabilir ki ? 7. Nesil olarak hala ayaktayım.

-Bluevelve buralarda mı? Uyuyo numarası yapıyım bari. *
ne sen sor ne ben söyleyim tarzı durumdur. bağımlılığın alasını yapar sözlüğe vakit bulmak için can atarsınız.
en son bi arkadaşa bakacağım diye girmiştim beş saat kalmışım ya, işin ilginci o arkadaşta yoktu ya hani bahaneydi.
(bkz: bağımlı değilim)**
yalnızlıktandır o.
ilk zamanlar bagimlilik yapar. sonradan bir cazibesi kalmaz hersey gibi. *.
başlarda sürekli kontrol edilmesine rağmen sonraları bu kontroller seyrekleşir. (bkz: ben)
-hıgghh sözlük var mı abii?
+ne sözlüğü laaan. s.ktir git.
-döner ekmek var mı o zaman hıghh?
+lan manyak mısın defol.
-abi yarım sözlük abi....seviyorum seni hıgghh ohhh.
+....
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#12036738)
(bkz: 5 yıldır yazıyorum bir bağımlılığını görmedim)
yüz kez silinsem bin kez gelirim.
[kat: acı gerçekler]
yalandır.

5 yıldır her gün takılırım daha bağımlılık yapmadı...
yalandır 2 yıldır her gün giriyorum bir gün bile aksatmadım. öyle bir şey olsa mutlaka görürdüm.
3 gundur aktif olarak kullandigim sozlugun bagimlilik yapma durumudur. Cikamiyorum efendim.
yaklaşık 4 yıl aradan sonra geri geldiğime göre katıldığım önerme.
inkar edemeyeceğim gerçek. Şu an sıra bekliyorum ptt de. Yanımda bi amca var sende bişeyler eklemek ister misin diye sorcam az kaldı. Yazdıklarınızı amcayla beraber okuyoruz resmen. Beş dk da amca bile bağımlı oldu.
yakında tıp literatürüne girecek bağımlılık.
ilginç şekilde kendini kanıtlayan gerçek. bundan bir saat önce çıkış butonuna basmak için mouse a uzanmıştım.
silindiği halde 40 kere geri gelen çalak oluğu halde yan hesaplar açıp yazmaya devam eden kişilerin kanıtladığı hazin durumdur. aga hayattaki tek derdin sözlükte yazmak mı diyemez insan çünkü az çok bilir bu durumu ama beyhudedir bu onu da bilir.
Aynen öyle reis. Köpeğiyiz köpeği.
(bkz: entry girmezse ölecek hastalığı)
Damarlarımı kesseniz ulu akar. Damardan alıyorum evet.
Reel hayattan ne zaman kaçmak istesem geldiğim yer olduğundan olsa gerek evet bağlandık birbirimize.
insanı zor durumda bırakan olay saatlerce çıkamazsınız açık ve net.
ilk üye olunduğu zamanlarda olur, her konu hakkında bir şeyler yazmak istersiniz, sürekli bildirimleri kontrol edersiniz. o zamanlar ayrı bir haz veriyordu gerçekten.