bugün

geceyarısı online yazar sayısını "0" iken yakalamışsanız çok büyük zevk alabileceğiniz durum. at koşturabileceğiniz mekan. buralar benden sorulur huleaaan!! diye bağırabileceğiniz 2-3 dakikadan biri.
az sonra kepengi kapatmak suretiylr yapacağım eylem...
son bir mesaj son bir oy son bir entry için her kapatacağınızda tekrar bir bakış atmak suretiyle her seferinde 0-15 dakika arası süre alan eylemdir.
hadi hacım kapatıyoruz. son eller oynansın. july4th sen de sandalyeleri ters çevir, ocağı da söndür. ben kasayı aldım, sen son masayı toparlarsın, yarın hesaplaşırız. hadi gud nayt, slip tayt.
Bugün yaşanan çökme durumundan mütevellit moderasyonun 14 şubata özel yürürlüğe koyduğunu sandığım uygulama.

+canım süprizim var demiştin?
-senin için sözlük kapattım, daha ne yapayım?
Uyku moduna geçmektir.
Şu an yapmakta olduğum, olacağım eylem. Saatin beş olduğunu hatta geçtiğini buradaki başlıktan saate bakarak öğrenince hatta ne beşi ya daha var derken ufak çaplı şok oldum. Artık zorla uyuma vakti gelmiştir ben de kapatayım.

Yatanlara iyi uykular kalanlara hayırlı sabahlamalar. Radyo sunucusu gibi hissediyorum..
sadece kendim girmek için yapmak istediğimdir.
tarıma traktör girdikten sonra çukurova'da toprak ağaları çok iyi para kazanır oldular. pamuğu satıp adana'ya inenlerin "bar kapattı" haberleri gazete sayfalarında çok sık görülür olmuştu.
güncel Önemli Başlıklar