bugün

an itibariyle online durumdakilerin %20'sinin çaylak olduğu görülüp, onaylanmış ve dillerden ve dimağlardan bu söz geçmiştir.. kısa sürede hepsini aramızda görmek isteriz..
an itibariyle, online list'te gözüken 101 kişiden 14'ünün çaylak olduğunu gören uuser'ın istemsizce sarfettiği cümledir.
(bkz: belki iyi insanlardır onlar da lan)
(bkz: isigi goren geliyor)
kendilerini uladağsözlük'ün şevkatli kollarına teslim eden yeni yazar kardeşlerimiz...
(bkz: nerde çokluk orda b kluk) *
b_k var sanki diye karsilanilacak durum
(bkz: sözlüğün çaylaklara basması)
(bkz: üye alımının bokunun çıkması hadisesi)
herkesin bir zamanki durumundan, şimdi bulundugu duruma çıkmaya çalışan insanların. istemeden içinde oldukları durum.
üyeler sayfasını çaylakların bastığını görünce DÖRDÜNCÜ NESiLLERi akla getiren hede
(bkz: EZELiM)
"kimler gelmiş ooo hoşgelmişler.." şeklindeki nidalarla selamlanması gereken umutları bugünün çaylağı olsalar dahi ilerde iyi birer yazar olan kişilerin sözlüğü basmış olma durumudur.
heberööleyy de hörööley de hörööley diyerekten çaylaklarla halaya kalkmamızın geldiği andır. * * * * * *
kendisi hiç çaylak olmamışçasına * yorum yapan kişinin sözleridir.***
(bkz: yazar olduktan sonraki ilk sözler)
paniğe gerek yoktur.. onLarda bir gün yazar oLacak, ayar verecek, mod.Lara Laf atacakLardır.. bana güvenin.. *
an itibariyle milyonlarca çaylak tarafından gerçekleştirilen baskın.
makina programı sayesinde 8 temmuz 2007 gecesi* yaşanan olaydır, sözlüğün yavaşlamasına neden olmuştur.
Hiçbir konuda fikri olmayan, bütün gelişmelerden bihaber hödük gençliğin çoğalmasından çok daha yararlı bir durum.
çaylakların sözlüğe basmasından iyi olan durum.
google'nin bir sözcük ararken ben ve benim gibileri buraya yönlendirmesi.
son birkaç gündür dikkat çeken durumdur.
Benimde dahil olduğum bir olaydır. Nedeni ise bu işlere merak salmam ve insanların neler düşündüğünü merak etmem be benimde ne düşündüğümü paylaşma fırsatımı kaçırmak istemediğimdendir hiç bir kötü niyetimiz yoktur.
zall'ın yeni projesidir. evet.
Zall'ın bu işte bir parmağı var dedirten hede.