bugün

sempatik görünmek çabasından başka birşey değil; sen maç boyunca gökhana, emreye, sabriye hele hele oğuza sallama, canla başla oynayan neredeyse tek adama salla, acaba egemen fb ya da gsde oynasa aynı cümleleri söylermiydin.

edit : başlık bana kalmış, ama yazdıklarımın arkasındayım asıl eleştirilmesi gerekenler hakkında gereken yorumu yapamamıştır.
rıdvan'ın sözlerini götüyle dinleyen adam hezeyanıdır.

Rıdvan o pozisyonda egemen'i yermek bir yana takdir etmiştir " hata yapmak pahasına topu kaleci volkan'a atmadı, sırf volkan'ın yuhalanmaması için" diyerek.

Bok atmak için dahi biraz beyin gerekli anlaşılan!

Edit: başlığı açan şahıs o entrysini silmiş nedense artık.

ilk entrysini silip, farklı bir olaya dikkat çekmeye çalışarak ben aslında onu değil, şunu demek istemiştim diyerek, anlayamamış olan cahiller için açıklama yapıyorum demekte ayrı bir eziklik örneği olsa gerek.
Rıdvan Dilmen o lafı Egemen'e bok atmak içi söylemedi. Dikkatli dinlemiş olsaydınız '' Egemen'e aferin atması gerektiği halde Volkan'ı düşünerek atmadı '' dediğini duymuş olurdunuz.
kul hakkı yemektir.

ek: anlamamış olan ya da duymazdan gelen cahiller için söylüyorum.

o dakikaya kadar alnının akıyla oynamış bir adama yok beşinci maçı yok uyumsuz demiştir bu zat. ulan bir de gökhan a de emre ye de kanı bozuk. golü yedir takıma top kaybet yan topa çıkama ama bunlara tek bir laf yok ayıptır beyler ayıp çarpıtmayın. egemen gibi bir adamın da hakkını yemeyin. aman volkn demoralize olmasın. egemen seni dinleyince demoralize olmayacak mı rıdvan efendi.
(bkz: şimdi de popomuzla dinliyoruz)