bugün

bildiğin sakal bırakmış kas yapmıış benden yakışıklı olmuş lan vay amk.
ohaa ya. gerçekten nasıl dogdugumuzun önemi yok. onu anladım. çoğu erkekten daha erkeksi olmuş.
lan cidden baya yakışıklı olmuş.
tıraş olmayan bir kezbanın ne hale geldiğini de bizlere göstermiştir.
lan kadınken çok güzel çok Sexy bir şeydi. ErkekKen de çok Sexy yakışıklı bir şey olmuş. hani bazı insanlara böyle her bok yakışıyor ya çok kıskanıyorum yeminle.
Üzmüş poz.
eskiden buralar çayır idi çimen idi dedirtmiştir.
şaka maka erkek olmuş. Tebrikler.
genetik olarak bayan anatomisine sahip olduğundan kas yapması zor olduğu halde bile vücut hatlarını belli edecek denli yaptıysa helal olsun. gerçi steroid alıyorsa bilemem tabi.
(bkz: songül karlı sütyensiz)
Ufak tefek fotoğraf hileleriyle istenen etkiyi yakalaması istenmiş pozdur.

1. Maskülen bir hava katmak için fona bilinçli olarak konulmuş bira şişesi.

2. Atletik ve erkek iriliğinde bir görünüm vermek için bilinçli olarak kaldırılmış omuz çatısı.

3. Kaslı etkisi vermek için objektife en yakın seçilen noktanın kol olması,

4. doğru ışık açısıyla alınan görüntüde ışığın da etkisiyle kıllı görünen ön kol.

5. Kadın göğüs ucunu bloke eden bira şişesi.

6. Vücudun kadınsı hatlarının tam olarak görünmesini engellemek için özetle tam karşıdan görüntü almaktan kaçınılması.

Sonuç olarak bir dönem klasörlerimizin kapağını süsleyen çok güzel bir kadındın. Sebebi neydi ki?
en çok da sağ kolunun altındaki kabarıklı merak ettiğim poz.

olm ben de mi kestirip tekrar taktırsam lan.*
--spoiler--
-merhaba abi
-merhaba abi...
--spoiler--
Benden yakisikli olmasi dolayisiyla begenmedim. Hic hos deyil.
sözlükteki abaza bazı kızlar buna bile atlar yemin ediyorum bulsalar... işi şakası kızken güzel yüzlü olduğu için erkek olunca da yakışıklı bir herif olmuş...
olmamış pozdur. bakın türk kızları sizi hep korudum. ama biriniz bu ucubeye yakışıklı derse öldürürüm hepinizi. ne ayaksınız lan siz?
Gayet iyi bir vücuda sahip olduğunu göstermiştir.
(bkz: kahrolsun bağzı şeyler)
bi zamanlar buna bakıp 31 çekenler şimdi çektiğiniz 31 lere tevbe etme zamanı.

gelin kardeşlerim bu mübarek günde tevbe edelim.
la şu elemanı da bi rahat bırakmadılar. halbuki, kendi halinde ilgiden uzak yaşamak ister gibi bir hali var.
bende yakışıklı lan kahrolsun bazı şeyler..
Kendisini göstermiştir, eskiler yol alır, yeniler örnek alır dedidtirmiştir.
(bkz: Rüzgar erkoçlar sütyensiz)
Tuhaf hissettirmiştir. Bir zamanlar kadın olan adama bakmanın verdiği hissiyat mı? Yoksa sıçarken entry girmenin verdiği tedirginlik mi? Bilemiyorum ama her türlü tuhaf hissettiriyor.
güncel Önemli Başlıklar