bugün

rüya gördügünüzün farkında olarak rüyanın istediginiz yönde ilerlemesi için müdahale etmektir. hayal ettiklerinizi yaşayabilirsiniz.
ki biz buna (bkz: lucid dreaming) diyoruz.
inanılmaz güzel bir olaydır ama bazen de ters tepip yani herseyin farkında oldugunuzdan hemen uyanabilirsiniz! yine de cogu zaman güzeldir bu rüyalar.
uykunun sonlarında bilincin açılmaya başlamasıyla gerçekleşebilecek durum.
(bkz: hazır rüyadayım vereyim gitsin)
rüyay uyanmak ta denilen olaydır. kişi rüyada gördüğü sıradışı bir imgenin etkisiyle bir an rüyada olduğunun farkına varır ve o an dan sonra olağanüstü bir enerjiyle pek çok şeyi gerçekleştirebilir ama bu durumu sürdürmek epeyce zordur.
lucid rüya ile gerçekleşebilen durum, şahsen beceremedim ama eğlenceli olabilirdi.
iki gün önce yapabildiğim ve hayretler içinde kaldığım durum.

insanı şaşırtan ve görmediği yerlere götürebilen bir şey. akıl alır gibi değil. resmen istediğim şehirde dilediğim gibi gezdim. zaman kavramı çok farklıydı. ve farkındaydım bunun rüya olduğunun. gözlerimi açsaydım bitecekti. zorladım ve devam etti. devam etmesine de şaşırdım çünkü uyanıktım. gözlerimi açtığımda tepkim 'bu neydi böyle' oldu. ve şükrettim bunun için. şaşkınlığımı atamadım üzerimden. çok mutluydum ama. keşke her gece istediğimiz yerleri görebilsek rüyalarda. muhteşem olurdu. ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim, ordaki hayat çok güzel. ordaki zaman çok güzel. inşallah gene yapabilirim bunu.
Bugun de basima gelen eylemdir ama ruyamda cok ilginc bir sey yaptim.
Kimi gorsem sirtina atladim sarildim arkadan reel hayatta kimsenin sirtina atlayamadigim icin ben de ruyamda 47393628 erkegin sirtina atladim ciktim.
bilinçaltın kaşar dostum.

zordur.
Lucid dream durumudur. Gördüğünüz rüyalar için bir günlük tutunuz ve her gece yatmadan günlüğü baştan sona okuyunuz. Yaklaşık 1 hafta sonra sizde rüyalarınızı kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

(bkz: rüyada olduğunun farkında olmak)
telekinezili horor melodic hardcore.