bugün

Tanım : rüyanın en güzel yerinde boka sarması olayıdır. insana lanet ettirir.
---
Çok güzel. Olması gerektiğinden fazla güzel.
Abii böylee bir şeyyy yoookk. Gözlerinde hayatın anlamına , yüzünde masumiyetin vücut bulmuş haline bakıyorum. Rüyalarımdakinden bile daha güzel diye düşünüyorum.
Galata köprüsünün hemen arkasında , Karaköy'deyiz. Bir mekandan hoşnut değilim. Hava hafiften kararmış Yolun sağına çekmiş , arabanın içinde muhabbet ediyoruz.
Laf laf'ı açıyor. Hiç tartışmıyoruz , hep güzel şeylerden söz ediyoruz.

Saat ilerledikçe ilerliyor. Zamanı durdurmak istiyorum yapamıyorum. Hava artık kapkaranlık. Hala arabanın içindeyiz. Genede yüz hatlarını çok rahat seçebiliyorum. Arabadan iniyoruz ve tam arabayı park ettiğimiz yerde ışık olduğunu görüyorum. O kadar kaptırmışım ki kendimi onu bile farketmemişim. Bir an için kızılötesi gözlerim var sanmıştım.
Artık vedalaşma vaktinin geldiğinin farkındayım. Yola bakıyorum arabalar gidiyor lakin orta şeritler boş. Bir an için dönüp ona bakıyorum ve gözlerimden her şeyi anlıyor. Yürümek istiyorum o yolun ortasından onunla beraber. Bir dakika diyor ve arabaya doğru koşuyor. Koşarken saçlarındaki tokayı çıkartıyor. Bir kuğu gibi süzülüyor. ben ise arkasından onu izleyerek bekliyorum..
Derken bazı sesler gelmeye başlıyor. Gökyüzüne bakıyorum ufoları görüyorum. Çok var. Sıçıyorlar ortamın içine. O ara geri geliyor. Farketmesin rüya olduğunu o da diye unutmaya çalışıyorum. Onu da gökyüzüne bakmaması için oyalıyorum. Genede bakıyor. Üzerinde ay yıldız olan bir ufo geçiyor. Rüyanın boku çıkıyor. Sinirleniyorum. Bir sigara yakıyorum.
Uyandım.Elim hala sigara tutar pozisyonda.Lanet ediyorum o ufolara. Oysa gerçek gibiydi. Tekrar uyumak için yatıyorum fakat uyuyamıyorum.