bugün

"pek sevgili penguen okurları... hep o bizi görcek değil ya geçenlerde de ben erdoğan'ı gördüm rüyamda. ofisteyim böyle işim başımdan aşkın dedim "erdoğan beş dakkada bi bankaya gidip benim şu işi haletsene."."olur abi" dedi. sonra bu gitti artık yolda nereye takıldı ne etti bilmiyorum 2 saatte zor geldi. dedim "sen nerdesin lan".dedi bana "abi cevizlibağ'da trafik tıkandı ondan şeettim.". dedim " lan senin cevizlibağ'da ne işin var hemen fındıkzade'deki şubeden yatırım gelcektin emaneti keşke carlos'u yollasaydım, seni de odacı diye işe aldık burnumdan geldi bak patron diyo senin birader tamam ama bi yere kadar yaa". ne dese beğenirsiniz sayın okurlar " abi ben o parayla aptullaaa'ın kızına çeyrek altın aldım düğünde takıcam." demez mi! ben de abdullah'ın bana verirken, zorda kalınca kullan, dediği kızılcık sopasını masanın altından çıkarttım allaaah yer misin yemez misin! sonra tazminatını ödedik işten attık, o da gitmiş a. şener'i çağarmış bir de ne göreyim adam toplamış o da. arkasında barzani ile bush ofisi basmışlar.diyorlar "sen mi bizim dayıyı dövüyon lan ibibik". birden barzani şalvarının altından üzerinde U.S. yazan bi bazuka çıkartıyor ben masanın altına giriyorum ki kan ter içinde uyanıyorum, bir baktım aptullaa bağrıyo "abi kahvaltı hazır, daha nişan alışverişine gitçez hadi kalk" diye, rahatlıyorum sevgili okurlar".
(bkz: hayra yormamak)

(bkz: rüyanın istem dışı ecnebilere satılması)

(bkz: atatürk ün bir daha aynı rüyaya gelmemesi)
k.çın açıkta kalması nedeniyle oluşan durumdur. ayrıca ona rüya değil kabus denir.
uyandığında cüzdanı kontrol etmeyi gerektiren durumdur. rüya sırasında her an bir vergi almış olabilir kendisi.
(bkz: devlette işin olacağına delalet)
bismillah deyip yataktan fırlamaktır, akabinde hemen gökyüzüne bakmaktır.
yigit ozgur'un basina gelen durumdur. yaninda da abdullah gul hediyedir.

http://www.duslersokagi.c...yigitozgur/img.php?id=176
birdaha uyumayı göze alamayacağım an.
(bkz: kamyonu devirmek)
(bkz: yok artık)
deniz baykal' ın hafta da en az 2 kere gördüğü rüyadır. kabus sınıfına girer.
(bkz: sözlük beni çimdikle lan allahsız)
pek hayra alamet degildir sahtecilige inanilmiyorsa.
Tabir edilemeyecek kadar değişik bir ruyadır.
(#2191595)

bu rüyayı hangi bilinçaltı'yla gördüm bilemiyorum?
"ananı da al git" diyerek rüyadan kovulması farzdır.
rüya tabirlerinde devlet büyüğü görmek hayra alamettir. ancak konu rte olunca insanın içine bir şüphe düşmektedir. *
rüyanızda ampul yanması sonucu geleceğinizin karanlık olacağını gösterir nede olsa rüyaların tersi olur.
yakın zamanda ticarete atılıp köşeyi döneceğinize dalalettir. *
- abi rüyamda tayyipi gördüm
+ yapma ya ne dedi
- kapanacaksın dedi abi
+ oh oh ne güzel
- nesi güzel abi ben erkeğim nasıl kapanıcam
+ valla bilmem kapanmazsan, özelleştirir seni.
rüya tabircilerinin üzerinde çalıştıkları olay.
rüyada nihat doğan olmaktan farksız olan kabus durumdur.
fredy krugger`ı tercih edeceğim rüya.

(bkz: karabasan)
(bkz: ak sakallı dede)
Abi televizyondayken anladık.Hergün bir şeyhler konuşuon çıkıon karşımıza bizde vatanıyla ilgilenen yurtseverleriz bakalım ne demiş yine diyerek izliyoz ama bari uykumda rahat bırak dedirtecek olaydır.
ruyadaki posizyona* gore degisecek prosedurlere sahip istem disi eylemdir.
*
ornegin ben akp nin basindayim, recep de parti binasinin caycisi;
r00: usta bize iki cay kap, bol sekerli ve sutlu olsun ama..
rte: emrin olur abi! vinnnn...
r00: ne diyordum alicim? hah, evet.. durum odur ki partiyi kapatiyorum artik.. cok can sikmaya basladi bu..
* ama baskanim, bizler napicaz? hem bekleyen atamalar nolacak?
r00: ne yaparsiniz bilmem, gidin transferinizi yaptirin bi yere, karismam orasina..
* ama ama ama baskanim evde cocuklar ac, sefil, caresiz..
r00: amasi yok bu isin, hadi beyler kapatiyoruz artik!

guzelmis bu sevdim.. ah ulan saat 5 dakika sonra calsan olmaz miydi?