bugün

allah beterinden saklasın denilebilecek korkunç ama bir o kadarda "beterin beteri var,ucuz atlattım" denilesi bir durum.(bkz: kabus)
(bkz: uyandırın beni)
(bkz: hiç psikolojik yardım almayı düşündük mü)
jöle kuruduktan sonra saçları tarama şartıyla en güzel rüyalardan birine dönüşebilecek hayaldir. nihat doğan'ı rüyada da olsa acıyla bağırtırken gördükten sonra sabah tatlı bir tebessümle uyanırsınız. sonra da bilgisayardan kırdın kalbimi açar, paşa paşa dinlersiniz.
(bkz: kabus)
kabustur .bu rüyayı görenlerin yatmadan önce bel altını iyice örtmelerini tavsiye ederim .*
büyük ihtimalle hayır olamaz olmamalı diyerek uyanacağım ve diğer geceler de ya tekrar bu kabusu görürsem diye korkarak uykularımın kaçacağı kabusların kabusudur...
rüyanız hayrolsun u aramak kaçınılmazdır.

(bkz: flash tv)
evden ölü çıkacağına delalettir nitekim rüyayı gören intihar eder.
o rüyadan acilen uyanılması , dr. oetker tarafından tavsiye edilir .
çin işkencelerinin yeni versiyonudur.
kabustur. şakası bile kötüdür.
makyajsız bülent ersoy'a badana yapmaktan iyidir.
(bkz: allah ım neden ben)
(bkz: abdesti bozmak)
(bkz: ne zamandır böyle hissediyorsun)
Rüya değil kabustur efenim. Bu konu vakti geldiğinde bir Stephen King romanına konu olabilecek yeterliliktedir.
murattır.
kabus kabus. başka bir şey değil. sadece kabus anında yapacağınız eylemdir. ben hayatımda dolu dolu bir sürü saçma sapan rüya gördüm. mesela hayalet avcısı olup böcek avladığımı bile gördüm. ama bu kadarı çok fazla. jöleyi sürdün hadi, bare tarama ama yok kabus ya illa zırt deliğine kadar saçmalanacak. geçmiş olsun...