bugün

(bkz: rahatsız birisi olmak)
atatürk'ü kafaya takmış bünyelerin görebileceği rüyalardır. netekim; normalde olması beklendiği gibi bu kişilerden biri olan hiçbişeyebişeyyapmayanadam rüyada bile olsa atatürk'ü asamamış, kendini astırmıştır. atatürk geçmişte asmış mıdır astırmış mıdır, apayrı bir konudur ama eninde sonunda bahsi geçen bir rüyadır.

ayrıca;

--spoiler--
gür bir ses tonuyla alın bu vatan hainini diyor.
--spoiler--

(bkz: bak nasıl da biliyor kendini)
(bkz: rüyada atatürk ün size asıldığını görmek)
(bkz: moderasyonun hicbiseyebosunaiclenmeyenadamı asması)
atatürk ün ileri görüşlüğünün insanlar üzerinde yarattığı etkidir. o kadar ilerisini görmüş ki...
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam için olması muhtemel durumdur, şaşırılmaması gerekir. senin gibileri asmayacak da kimleri asacak diye sordurtur insana...
ancak rüyanda görürsün zaten denilmesi gereken olay.
uyumadan önce pijamanın üstüyle altını bel hizasından çengelli iğneyle sıkıca tutturmanın gerekliliğini ortaya koyan rüyadır.
poponun açık kalmasının sonucudur.
yatmadan önce yarın ne başlık açsam da tepki alsam diye düşünen sözlük yazarının yaşayabileceği durumdur.

bilinçaltı ne de olsa mübarek.
kimi zaman özgüvensizliğin sonuçlarından birisidir.
türk ve türkiye düşmanlığını meslek hâline getirenlerin ortak kâbusu. bunun gerçeği ise osman pamukoğlu tarafından asılmaktır.
manda ve himaye yanlısı sözlük yazarlarının görebileceği rüya. üzgünüm ama bu rüyayı başkası göremez.

aynı rüyayı ben de görmüştüm. kurtuluş savaşı yıllarıydı 250 kilo ağırlığında bir top vardı, bu hicbirseyebosunaiclenmeyenadam'a benziyordu görüntü olarak. bunu düşmanın üzerine atmamız gerekiyordu, topu kaldıramadık karnımız aç olduğu için zayıf ve güçsüzdük. o sırada atatürk bizi gördü, yanımıza geldi bana sert sert baktı altıma etmişim o anda korkudan, haberim yok tabi. sonra atatürk oradan uzaklaştı. biraz sonra iki adam geldi beni alıp karanlık bir yere götürdüler, hemen oraya 3 tane tomruktan bir darağacı kurdular. kaldıramadığım topun bedelini canımla ödeyecektim. adamlardan biri diğerinden ip istedi. o da "ip mi bulamadın al sana ip" dedi diğerine. ipi verdi ve benim boğazıma ipi taktılar. ayaklarımın altına amerikan varili koydular tam varile tekme attı bi tanesi hemen uyandım. çok şükür kurtulmuştum.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ın vatan haini olduğunu, kendi bilinçaltında kabul etmesi.
bir arkadaşım atatürkle tek kale maç yaptığını anlatmıştı rüyada. ondan iyidir.

-nmut varya bi vurdum atatürk helal olsun dedi tam doksana!
nmut:tamam şimdi bsg.
(bkz: götün açıkta kalmış arap)
elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah

diyerek uyanma sebebi.
Önce korkuyla sıçrar insan sonra Ya rabbi sen şahit ol diyerek huzurla mutlulukla dua edilir.
önceki hayatında vatan hainliğinden asılmış yazarların gördükleri rüyalardır.

(bkz: yarın ocaktasın genç adam)
(bkz: yaran asılmalar)
her şeriatçı atatürk düşmanı osorpu cocu elbet hesap verecektir atatürk yoksa onun askerleri va bizler kemalistler varız ve gerekirse alayınizi asmasıni da biliriz

görsel
güncel Önemli Başlıklar