bugün

görme engellilerdir. rüya da göremezler.

edit: rüyaları görsellik taşımaz.
etken maddesi essitalopram olan endorfin pompolattırıcı ilaç kullanan insanların içinde olmadığı topluluk. zira sanki tüm gece rüya görmüş gibi uyanırsınız.
sigara içiyordur.
ıq seviyesi düşük olan insandır kendileri zira iq ile rüya görme yoğunluğu paralel oranda artar, azalır..
Edit: ne kadar beyinsiz insan varmış arkadaş sadece bilimsel gerçeklik yazdım şuraya ...
bütün gün çalış sen akşam eve gel yemek yap çocuklara bak sonra yat uyu yazık ne ara rüya görsün.
gördüğü rüyayı hatırlamayan insanlar demek daha doğru olacak. çünkü her insan rüya görür fakat herkes hatırlayamaz.
konumuza gelecek olursak bunlardan birisi de benim. çok nadir hatırlarım rüyalarımı ayda en fazla iki kez. bazen can sıkıcı oluyor. çok çok küçük detaylar aklınızda kaldığı için gerisini merak ediyorsunuz. neydi? kimi görmüştüm? o muydu? ne olmuştu? falan falan. hele benim gibi meraklı bir tipseniz çok daha kötü.
Bir dünya rüya görüp bir de bunları kendi zevkine göre uyarlayan bana göre ezik insanlardır.
Görüp hatırlamayan insanlardır.
her insan rüya görür ama bazıları rüya görüp görmediğini hatırlayamaz.
(bkz: ben) direk siyah bir ekran karşılıyor. yüzyılda 1-2 kere belki görürüm.
muhakkak rüya görmelerine karşın rüyalarının hatırlayamayan insanlardır. rüyayı herkes görür çünkü.
gördüğü her rüyası çıkan insana göre çok çok şanslı olan insandır.
not:uyumaktan korkar oldum senelerdir.
çok nadir rüya gören, gördüğü her rüya da efsanevi sinema filmleri kalitesinde olan insanlardan şanssız insanlardır.
Mis gibi derin derin uyuyordur, hiç şikayet etmesine gerek yoktur.
şaşıp kaldığım insan modelidir. zira ben okul sırasında uyurken bile rüyadan rüyaya atlayan bir insan olarak, hayret ederim böylesine. vardır öyle insanları tanımışlığım, görüpte hatırlayamıyorlardır muhtemelen korkulacak birşey yoktur. huzurlu rüyasız uyumalara devam.
kalitesiz bir uyku çeken insanlardır.
rüyalanamıyorsan uykunun lezzetini keşfedememişsin demektir..
gördüğü rüyayı anında unutan insanlardır.
rüyalanmanın zevkini hissedememiş insanlardır.
o insanlardan birisi de benim. sanırım 2-3 yılda 1 kez görüyorum. şans o da. ne zaman olacağı belli olmuyor. keşke bu gece rüya görsem diyorum ara sıra kendime.
ben'dir. o kadar çok hayal kuruyordur ki gün içerisinde, kurguladıklarım varken hayal gücü kalmıyor uyurken rüya görmeye.
ah ne sanssiz insanlardir onlar.

ben ruyamda evlenip cocugum oluyor hergun oo.
soda tuz ve kola içme alışkanlığı azaltıldığında tiroit bezi rahatlatıldığı için rüya görmeye başlamak olasıdır.
yüksek ihtimalle horlayan insandır. zira horlayan insan rüya göremez.
soğuk bir yerde yatınca rüya görme ihtimali artar. rüya görmeyen insan gamsızın tekidir.