bugün

Adı Ryan donk görevi herşey defans , orta saha oyuncusu , forvet gel bari üni kazanmama yardım et donk baba dbsjdbsj
edit: fenere ne attı la sevinemedim bile donkdum kaldım fbdjdb
fenere çok fena saplamıştır kadıköy de. tarihe geçmiştir.
Galatasaray’ın devşirme stoperi. Baya baya iyi. Çok iyi.
ilk yarıda sio yumruk attı buna kartı bu yedi, az önce gençlerin kaleci de yumruk attı yine ses yok.
Golü sana yazıyorum adamım. Falçao'ya harika bir orta açtı.
babaannesi corona virüs nedeniyle hayatını kaybetmiş.

https://www.milliyet.com....hayatini-kaybetti-6197571
Kadıköy'de donk diye kafayı vurmuş adamdır.
Yalnız bir şey var. Galatasaray'ın en uzun futbolcusu 1.92 lik Ryan donk.
Ve fb'nin o kornerde tutmadığı tek adam donk.
Çok tuhaf değil mi?
Surinam asıllı Hollandalı futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir.
görsel
Son hafta ilk defa kötü oynayan futbolcu.
görsel
adamın dibi dibi sıf senın ıcın ızlıyorum su takımı adamsın sen yaa senın heykelını yapsak 30 cm yarrana kum yetiştiremeyiz aslanım.
şuan ligdeki en kaliteli stoperleri say deseler donk listede olur.

kafa topu hakimiyeti çok iyi rakibe hiç vurdurmuyor, duran toplarda gol bulma şansı yüksek.

attığı kafa gollerinde çoğu zaman topa yükselmeden vuruyor.

kolay kolay adam geçirmez boyuna rağmen hızı da iyi.
görsel
görsel
görsel
görsel
Jokerdir. Kale harici her yerde oynadı, oynar.
böyle salakça bir gol yedirmeden kesilmeyecekti takımdan.
Bu ay 35 yaşını dolduruyor ve ilk kez milli takıma çağrıldı.

Çağrıldığı da Surinam milli takımı. Lan salaklar kimi oynatıyordunuz da bu yaşına kadar bu adamı kadroya bile çağırmadınız?

Acaba gelmez diye mi çağırmadılar ya da donk hollanda'dan haber beklediği için gitmemiş de olabilir.
Adasini da alip defolup gitmesi gereken adam. Ben bu kadar ruhsuz herif gormedim.
https://youtu.be/kWCthaDv2r8

Veda klibi yayınlamıştır
Şansımızı skeyim. Bu gelir gol atar, yunus akgün kiralık gittiği takımda bize karşı maçında adamı seçilir, beceriksiz diye gönderdiğimiz kaleci son dk 2 ardıl penaltı kurtarır. Sınanıyoruz bu hayatta.
galatasaray'ın son 3 haftadır yediği 3. dost tokadının sahibidir. şaka maka aşağı doğru gidiyoruz, bunda eski futbolcularımızın da payı var. şaka gibi...