bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  uyurken ve de üstelik mis gibi bir de rüya görürken, münasebetsiz bir kişi ya da herhangi bir olay yüzünden uyanmak durumunda kalıp, sonra uykunuza geri döndüğünüzde rüyanıza kaldığınız yerden devam edebilme durumudur. hadi canım olur mu öyle şey demeyin, bana bir kaç defa oldu ben de şaşırdım ama ordan biliyorum. belki hayal gücümüzle kendi kendimize yaptığımız bir şeydir, belki de o rüyayı düşüne düşüne uykuya dalmanın etkisiyle de olabilir, bilinmez.
  2 ... bettyboop
 2. 2.
  yoğun bir travmatik etki yaratan olayın ardından görülen ve olayın detaylarını içeren rüyayı görmeye devam etmek. olayın şoku ne kadar büyükse, rüya da o kadar uzundur.
  2 ... legend of the stranger
 3. 3.
  çok iyi hatırlarım bir kere sınava geç kalmıştım rüyamda koştur koştur koştur sonra uyanmıştım sonra bir hafta sonra gerçekten sınava geç kaldım koştur koştur ... kaldığı yerden devam ediyor , örneği diyenlere.*
  ... kacak kelebek
 4. 4.
  teknolojiyle fazla haşır neşir kişi eylemi. rüyayı istenen yerde pause tuşuyla durdurup, istenen zamanda play tuşuna basarak gerçekleştirilir.
  2 ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  (bkz: rüyaya kaldıgın yerden devam etmek istemek)
  ... hendrix
 6. 6.
  rüyanin tadına doyamadan uyanan bireylerin gerceklestirmek istedikleri hede.
  ... melankolik
 7. 7.
  (bkz: dizi şeklinde rüya görmek)
  1 ... yokmuşum
 8. 8.
  sabahın köründe uyurken kapı çalar. tam da rüyanın en güzel yerindesindir. hay a.q dersin. sinirli sinirli kapıyı açarsın. karşına bir anketör çıkar evin hanımı ile görüşebilirmiyim diye sorar. yok deyip kapıyı kapatırsın. yatağına doğru gerisin geri giderken tekrar o rüyayı görmek için dua edersin; ama nerede. nafile.
  ... balsikeste baysungur
 9. 9.
  bildiğim kadarıyla bunu becerebilen fantastik arkadaşlar var. konsantrasyon meselesi; rüyanın en son hatırlanan noktasına iyice odaklanıp uykuya dalmayı beklemekle yapıyorlarmış...
  ... eskisevgili
 10. 10.
  devam eden kısım rüyadan çok hayaldir. Zira nasıl isterseniz ne hikmetse öyle devam eder.
  1 ... uzaklarda