bugün

en tatlı uykunun rüyasıdır.
sizi uyandıran saate, kişiye lanet eder ve yastığınıza gömersiniz başınızı ama nafile, geçmiştir bolunun pazarı...
rüyayı unutma evresine geçmeden tekrar tekrar gözünüzde canlandırıp, yaşadıklarınız hayal bile olsa içinize çekersiniz mutluluğunuzu. hoştur. hayat ve umut verir insana böyle rüyalar...
nede güzeldir hic bitmesin istersin. Rüyada kalmak istersin keske gercek olsa dersin. O kadar mi güzeldir. Rüyalarin en güzelidir. *
sözlükten korkmanıza sebep olur. gece o rüyayı görürsünüz, kalktığınızda sözlüğü açınca da karşınızda direk bu başlığı görürsünüz, sonra türk yapımı salak korku filmlerindeki hisse kapılırsınız. kalitesiz bir korku.
ölümün, uyanıştan daha tatlı olduğu durumdur. *
tüm günün anlamsız bir sırıtışla geçmesine neden olan hadisedir. insan yataktan kalkmak istemez. rüya devam eder umuduyla bünyesini uykuya zorlar.
(bkz: işte ancak rüyanda zaten)
Görüldüğü durum da piskolojik olarak çökme yaratan ruya çeşididir. Uyanıldığında uyanmaya lanet edilen durumdur.
rüyaların tersinin çıktığının kanıtıdır.
ben bu rüyayı malesef ki her hafta mutlaka görüyorum. Ne acıdır o öyle sorma gitsin. Cidden çalan o saat'e lanetler yağdırıyorum.
daha fazla aşık olmaya neden olacak bir hadise. uyandığınızda bildiğiniz tüm küfürleri edersiniz, ve rüyaymış dersiniz.
kıçınızın açık kaldığının kanıtıdır.