bugün

bi zararı da faydası da yoktur. adam odaya kapanıp günde 9 saat yazı yazıyomuş. size bulaşmaz.
orhan pamukun kızı rüyaya* bakıp orhan pamuku görmektir mesela. allah korusundur. mazallah kızına da bi nobel verirler. ben zaten şüpheliyim. bariz kızı güzel olduğu için verdiler orhan pamuka ödülü.
uykudayken yorganla birlikte pijamanın da kaydığına delalettir, sabaha karşı ani bir üşümeyle uyanılması kuvvetle muhtemeldir ki uyanma hali gerçekleşmezse rüya devamında kabusa dönüşecek demektir...
"senin dedelerin 10 milyon ermeni'yi 1 milyon kürdü öldürdü" replikleri akabinde rüya sahibini "haaayıııırrrr" nidalarıyla uyandıracak rüya.
(bkz: rüyada paris hilton u görmek)
oldukça garip hissettiren durum.. bugün başıma gelmiş ve nedeni bilinmez bir şekilde çok eğlenceli bir sohbet sonucu güzel bir rüya olmuştur.. oturduk dakikalarca konuştuk.. hatta benden bir kitap ödünç istedi.. konuştuktan sonra bir konferansa gidip konuşma yapacağını falan söyledi.. dertleştik falan.. vallahi inanılmaz zevk aldım sohbetten.. gerçekte olsa bu kadar hissetmezdim sanırım.. nobel hakkında konuştuk.. eleştirelere artık çok alıştım.. umrumda değil gibilerinden birşeyler söyledi.. bana çok ısındığını da söyledi.. sonra yolcu ettim.. çok gerçekçiydi..