bugün

aniden uyanıp ter su içinde kalmanıza sebep olabilecek durum.
(bkz: buyur burdan yak)
(bkz: ruyada cemil ipekci yi gormek)*
birdir bir oynuyorsa yandığınızın resmidir.
(bkz: kabus)
(bkz: bir karabasan olarak ibrahim tatlıses)
+ ya gece bi rüya gördüm. hala anlamını bulamadım.
- anlat bakalım.
+ ya ne bilim böyle kasvetli bi mağara ortamı, içinden kırmızı kırmızı pul biberler yağıyo, arkadan da kıvırcık bi adam geliyodu.
- tamam lan tamam ibrahim o.
dudak uçuklamasına sebep olabilecek hede.
akabinde gusül abdesti almaya gerek kalmadıysa pek sorun teşkil etmeyen rüya.*
topuklarınızdan yara alabileceğinize,
uzun hava ile işkence görebileceğinize,
dansözlü bir yere gideceğinize,
"cano" ile sohbet edeceğinize delalet olabilir...
bülent ersoy u görmekten evladır.
kalan ömrünüz boyunca uyumaktan korkmanıza vesile olacak durumdur.
ağrı dağının eteginde topuğunuza sıkılmış bir kurşunla yerinizden ter içinde sıçramanıza neden olabilecek bir durumdur.
allah belanizi verecek.
Kendisinin öpüşme sahneleri dikkate alındığında, uyanma anında yapılacak ilk iş ağız ve dudakların hala yerinde olup olmadığının kontrolüdür.
ibrahim tatlıses rüyada görülür ve sabah kalkılarak hemen evin büyüğüne -bizim evde babaannedir o kişi- sorulur.

+babaane rüyamda ibrahim agam ile lüks bi otomobilde istanbul turu atıyorduk. ne anlama gelir yahu?
-bu gece mi gördün?
+evet. hı hıı
-bugün günlerden ne?
+(sanırım iş sarpa saracak ulan) perşembe babaanne napıcan günü ya?
-perşembe günü süper loto günü çaktın köfteyi?
+hebeeleee!?!?!
kıçın açıkta kalması hadisesinin bünyede meydana getirdiği hadisedir.
- seni pezemenklerin elinden kurtardım.

+ (allaam rüya mı bu?) yanılıyosun ibrahim, benim o taraklarda bezim olmadı.

- taraklarda bezin olmadı tabi y*raklarda bezin oldu. o ç

+ daha bu showa gelmem ne lan bu?

- sittir dit ib*e

ohşş rüyamış lan.

şeklinde gerçekleşebilecek bir rüyadır.
rüya olarak nitelendirildiği için gören kişi tarafından, gören bünyede pek de hoşnutsuz olarak karşılandığı söylenemez. ha kabus derse bilemem...
(bkz: hayra alamet değil)
(bkz: RÜYADA iBRAHiM TATLISES i DÖVMEK)
rüyada ibrahim tatlıses görmek, yakınlarınızdan birinin ishal olacağına işarettir. eğer ibrahim tatlıses'i çıplak görürseniz, çok istediğiniz bir şeyin içinizde patlayacağı, yok çıplak görmez ama rüyanızda sizi baştan çıkartmaya uğraşır bir vaziyette görürseniz ev alacağınıza işarettir.

ibrahim tatlıses'i yürürken görmek, kadir topbaş'ın tekrar belediye başkanı seçileceğine, şarkı söylerken görmek ise var mısın yok musun'da hekim abi'nin 500 milyar kazanacağına işaret eder. ibrahim tatlıses'i ölü görmek, onun ömrüne ömür katacağınıza (bunu görmeyin lan!), yaşarken görmek ise sonsuz keder ve ızdırap çekeceğinize işarettir.

ibrahim tatlıses'i denizde yürürken görmek oğlu ido'nun büyüyünce istanbul deniz otobüsleri'ne ortak olacağına, yıldız tilbe'ye "ben seni pezevenklerin elinden kurtardım" derken görmek, çok fazla tv programı izlendiğine işarettir.

(bkz: uludağ sözlük rüya yorumları servisi)
gören kişiye; 'görecek adam mı bulamadın' dedirten münferit olması dilenen durum.
artik ruya degil, kabustur gorulen sey.
uğraş vererek bilinç altına itelediğimiz bilgilerin üste çıktığı durumdur. pek rastlanmaya bir rüya olmakla beraber peşinden gelecek rüyalarında takip edilmesi gerekir.
gariptir. hyundai h100 panelvanın yan koltuğuna oturmuş, yanınızdan süzülüp geçer. başa gelecek var sanırım, hayrolsun insallah.