1. 1.
  dünyanın en güzel insanıyla birbirinize aşıksınızdır. romantik anlar yaşamaktasınızdır. bir anda gözlerinizi açarsınız ve her şeyin bir rüya olduğunu anlarsınız. öyle bir insan aslında yoktur. ama siz hala rüyanın etkisinden kurtulamamışsınızdır. yastığa kapanır ağlarsınız.
  2 ... shakesbeer
 2. 2.
  bugünler içinde aşık olucam herhalde diye şanslı kişiyi arama uğraşlarınıza sebep olucak haldir. birkaç gün içinde bulunmazsa rüyada nerdesin ulan gerçekte de çık karşıma denilmesi uygundur.
  ... komplikasyon
 3. 3.
  aşık olmak, sevmek, sevilmek ve ilgi ihtiyacı içinde olduğunuzu gösteren rüya
  ... holofira
 4. 4.
  arkasından kamyonu devireceğimiz olay.*

  (bkz: kamyonu devirmek)
  1 ... mmtyvs
 5. 5.
  + mehmet...mehmet...evet adı mehmet!!
  - hönk? iyi misin kızım sabah sabah?
  + adı mehmet..annesi jinekolog,babası cerrah!
  - ne diyosun yaa!
  + kanka ben aşık olduuuğğğmmmm böhüüü
  - dün gece mi?ne ara?anlamadım!
  + rüyamda kanka yaa rüyamdaaağğğ!!
  -hey allahım yarabbim bunu da mı sen yarattın!
  + adı mehmet..annesi jinekolog,bab...
  ... cultureshock
 6. 6.
  Dünyanın en güzel duygusudur. O aşkla yataktan kalkılır ve tüm gün şahane geçirilir. Rüyada aşık olmak gerçekte de o aşkı aramaya neden olur.
  4 ... yemebeni
 7. 7.
  şahsen başıma gelmiş olaydır.
  benden yaşça bir hayli büyük olan genç tahmini olarak ortaköy sahilinde beni beklemektedir.önce reddettiğim insanı daha sonra aa bu rüyalarımda beni bekleyen adam diye nida atarak aklıma gelmesiyle, sevgili olmayı kabul ederim.adalarda gezeriz, ağzım kulaklarıma varır, hakaten deli gibi aşığımdır.adada gangisterler etrafımızı sarar, nedendir bilinmez bu gangisterler yalnızca adada kızları öldürmektedir.buda artiztik yapar ve beni oradan kurtarır, işin ilginç tarafı burada başlar.daha sonradan benim herifin gangisterlerin başı olduğunu haberlerde görürüm.yalnız gangisterlerin başı olarak gösterilen adam benimdir.yani ben omuşum.o da ben (bkz: haydaaaaa)
  bi daha rüyalarıma teşrif etmeyen olaydır.sabırla bekliyoruz.
  1 ... latenovember
 8. 8.
  beyaz atlı prensini bekleyen kızların ya da kanatsız melek arayışında olan erleklerin ideallerindeki sevgiliye rüyalarında ulaşmaları durumudur.
  -2 ... rainfall
 9. 9.
  uyandığına lanet edilecek bir durum. off nasıl bir duyguyla uyanırsın o nasıl bir huzurdur. çok fantastik bir şey ama mutlu eder.
  ... novakatinamite
 10. 10.
  bir daha aynı rüyadaki aynı kişiyi görebilme ihtimali çok az olduğundan biraz hüzünlendiren olaydır.
  2 ... sidikli kontes