1. 88.
    bu aralar çok düşünceli gibi.

ruut altmis alti
    3 -1 ... lan senin de nickinin de amk
  2. 89.
    kankamdır.
    -3 ... juxta
  3. 90.
    Sen kimsindir? Nereden kankayizdir.

Otiban yazar.
    2 -3 ... ruut altmis alti
  4. 91.
    (#40063695) hatıraları anımsatan yazar.

Bana koyu chp’li rahmetli dedemi anımsattı. O da avrupa ülkelerini methederken had hudut bilmezdi. Mesela italya’da dikiz aynasına gerek yok biliyor musun derdi; neden dede derdim avrupalı arkasına bakmaya ihtiyaç hissetmez ki arkası arkadaki adamın işi herkes kurallara uyduğu için kaza olmamış onlar da dikiz aynasını kaldırmışlar.

Anlattığı Kaliforniya’da trafik kursunda sağlık dersi öğretilmemesi veya sağlıktan muaf tutulması meselesi rahmetli dedemi anımsattı. güya 3 dk içerisinde ambulans geliyormuş ihtiyaç olmuyormuş örneğini verdi ya hani.

imkânsız kere imkânsız bir vaka anlattığı. Gerçek olsa bile adamın yüzüne kahkaha atarım.

ABD li çok ünlü bir marka maliyeti 15$ olan tişörtlerini numune kontrol, numune sonrası kontrol, seri üretim öncesi pilot kontrol ve nihayet final kontrol olmak üzere qc’leriyle denetliyor. Böylelikle anamızı ağlatıyorlar ve Tişörtten bahsediyoruz.

Yani söz konusu insan hayatı, böylesi hayati bir mevzuyu dünya’nın en büyük ekonomisi olduğunu bildiğimiz abd’nin “yha nasılsa 3 dk’da geliyoruz biz ilk yardım müdahalelerini öğrenmeye ihtiyacınız yok.” Diyerek es geçeceğini düşünmüyorum.

20 gün kaldım abd’de ehliyet işlerine bulaşmadım ama pek makul gelmedi bana. Muhtemelen kaliforniya valisi’ne de mantıklı gelmez. Aklı olan kimseye mantıklı gelmez.
    4 -1 ... lightsaber
  5. 92.
    20 gun kaldiysan git dene aslan parcasi. Dene bakalim ehliyet almayi sonra gelir editlersin.

Her test 46 soru. Minimum 38ini dogru yanitlaman gerekiyor gecmek icin. Insan hayatini onemsediklerinden 3 dakika da sana ambulans ulastiriyorlar zaten sen mideye kalp masaji yap diye degil. Sen reisini yalamaya devam et bos yapma.
    1 -4 ... ruut altmis alti