bugün

giden varsa benide götürsündür.
oha sartlar idealdir.
para biriktirip ulkeye tekrar donulesidir.
oralarda kız bulmakta zorlaniriz ama maas 10 numara.
Gitmeyin canlaaar kim gittiyse sağ dönmedi. Sıçtığımın gangsterleri kolunuzda ki saat için canınızı alır.
kardeş putin'e benden selam söylermisin.
gitmeyi düşünenlerin "biraz votkayla çözülemeyecek sorun yoktur" sözünü prensip olarak benimsemeleri gerekir.
Rusyaya gitmeye çalışmak olabilir.
giderken götürdüğünüz paradan daha azıyla dönersiniz. tek teselliniz rusçayı öğrenmiş olmak ve bol bol mala vurmuş olmak olur.
(bkz: rusya ya çakışmaya gitmek)
(bkz: algıda seçicilik)
temelsiz bir tanıdığım gitmiştir ve tutturamamıştır. sıkıntılı bir durum.

kimse net bir şey söyleyemez.
biva pivoş kelimesini öğrenip her yerde bunu tekrarlamaktır.
(bkz: mala vurmak).
Dayım gitti 2011 yılında 1 aydan sonra kaçak olarak yaşadı ama sadece 2 ay dayanabildi. Rusya polisi herşeyin farkında her sabah kaçakların bulunduğu semtte kimlik kontrolü ve rüşvet aldıklarını söyledi. Günlüğümüz 120 dolar 50 doları polise veriyoruz diyordu .Ayrıca Türkiyeye güç bela kaçarak geldi. Kimlik vs evraklarınıza alı koyup sizi köle gibi çalıştıran iş verenleri saymıyorum bile.
Mimar olarak yakında gideceğim ülkedir anlaştık sayılır şirketle. Çok şükür suriyeli, afgan, somalili görmem artık.

Edit: Rusya'da yaşayan varsa mesaj atarsa sevinirim.
Ar-ge çalışması yapmak için görevli gitmistim, o zaman binali yıldırım dışişleri bakanıydı geldi ziyaret etti harçlık verdi ve giderken şunu söyledi; "elalemin nüfusuyla oynamadan dön geri"
Afgan yada Somali li yi bilmem ama Rus tan daha fazla Özbek, Tacik yada Tatar göreceğin kesin bilgidir. Yine de çok güzel ülke tadını çıkar. Keşke bende ilk kez gidiyor olsaydım senin gibi.
Olmadı ya çok üzüldüm. Gitti 5k
Rusya ya gidekkk mii
Helgaları görek miii
Davay gardaşım kalk gidek.
Çalışmak için değil de birini tokatlamak için gidicem..
Efkarlı Adam heyecandan helgalarla nataşaları mı karıştırdı yoksa rusya ile Almanya’yı mı bilemedim.
Bir açıklama bekliyoruz.
ben de yılbaşında gidiyorum. çok methettiler.

evet.
akrabalardan birini mafya öldürdü. tavsiye edilmeyendir.
güncel Önemli Başlıklar