1. 1.
  Rusya’dan S400 alınması güzel bir iş belki ama arkasını iyi görmek lazım . Çin’i Rusya’ya mecbur edenler . Bizi Rusya’ya mahkum bırakmak istiyorlar .

  Düne kadar iran ve Rusya arası çok iyiydi.
  iran'a yapılan ambargolara karşı Putin'in verdiği cevabı hiç bir zaman unutmayın: "Biz itfaiye değiliz. Herkese yardım edemeyiz. iran, ABD ile yaptığı anlaşmayı çiğnememeliydi." Alın size tarihin gördüğü en büyük satış. Nerede iran'ın arkasında duran Rusya?

  Yine bu hafta Rusya , iran’ın verdiği S300 füze siparişlerini iptal etti. Ellerinde S300 var ama atacak füze yok.

  Aynı karanlık eller bizi Rusya’ya mahkum etmeden kendi savunma sistemimizi kurmamız gerekiyor .

  Ha ABD ha Rusya ikisi de aynı .
  2 ... klavyemucahidi
 2. 2.
  Ne rusya, ne abd, ne çin.
  Herşey “türkiye” için.
  Olması gereken zamanda rusyaya bağlanmak kötü de olsa abdnin ipinden kurtulmakta güzel gelişme.
  1 ... koluszautr
 3. 3.
  Hani sanki türkiye ' de rusya kadar güçlü olabilirmiş de biz uretmedigimiz için böyleyiz sananlar var. Arktik bölgesi ' nin % 65 ' i rusya' nın. Petrol, doğalgaz ne ararsanız çıkıyor bu bölgeden.

  Adamların sülalesi rahat anlayacağınız. Sadece dua edin ki doğu akdeniz' de bizde petrol bulalım ve fırat ' ın doğusuna girip ypg denen adi oluşumu yok edelim. Edelim ki evlatlarımız şehit olmasın artık. Kökten uca temizleyelim sınırlarımızı. Rusya' nın desteği bizim için cok cok iyi. Biz şu an s400 yapamayız belki ama rusya ile olan iyi ilişkilerimiz sayesinde s400' ün nasıl yapıldığını bilebileceğiz. Adamlar " gelin birlikte geliştirelim " diyorlar. Bunlar iyi ilerlemeler. Abd verse bile koruma kalkanını ya da f35' i zaten nasıl yapıldığı bilgisini asla paylaşmayacak.
  ... uzak diyarlarda evli barkli