1. 1.
  Nasıl kafadır bilmiyom. Şimdi ikisindede atom silahlar var sonunda kazanan olmaz diyenler olacak ama amerika şimdiye kadar iki defa atom silahı kulanmış yani bi teredut bile etmez iş ciddiye binerse ama rusya da nükleer savaş silahlarını amerikaya karşı kullanacak göt var mı pek sanmiyom bilmiyom.

  Edit: o değilde ne komik burda rahat rahat dünya savaşından bahsedıyoz boyle büyük savaş felan olmaz inşallah biri geri vites atar.
  2 -4 ... hercool
 2. 2.
  Sadece amerikadaki rus mafyası bile amerikaya büyük zarar verebilir, adamlar içerdekilere mi yetişsin, dışardakilerle mi uğraşsın?
  Gerçi niyet sıcak savaştan ziyade soğuk savaş yeniden hortlasın ve silah endüstrisi daha fazla büyüsün, dünyada ekonomik çalkantılar olsun birilerinin cebi daha fazla şişsin.
  Sıcak savaş olursa da doğru hamlelerle rusya amerikayı bitirebilir,

  Amerikanın en büyük gizemi 51. Bölge, rusların bilinen silahları bile büyük sırlar barındırıyor.
  1 -1 ... dalya rock yazar
 3. 3.
  böyle hayaller kuran varsa bahsi geçen iki ülkenin ekonomilerini kıyaslasın hayalleri suya düşer.

  nükleer savaş apayrı bir konsept, orada dengeleyici unsurlar var lakin konvansiyonel bir savaşta ki teke tek olduğunu varsayarsak(ki bu boyutta bi savaş asla teke tek olarak kalmaz) abd ile baş edebilecek hiçbir ülke yok yer yüzünde, belki potansiyel olarak çin o da güçlü ekonomisi ve insan kaynakları açısından.

  Paranız yoksa savaş da yapamazsınız ve rusların çok fazla parası yok. abd'nin ise herkesten çok var. en basitinden şöyle düşünün;

  siz günde 10 uçak üretirken düşmanının 100 tane üretiyor, siz 100 füze atarken düşmanınız 1000 tane atıyor vs vs. Ayrıca sadece niceliksel olarak değil niteliksel olarak da sizden iyi bir şekilde yapıyor bu üretimi ve saldırıyı. böyle bir şeyi ne kadar uzun bir süre devam ettirebilir ya da böyle bir saldırıya ne kadar direnebilirsiniz.
  2 ... ecinni