1. 1.
  tek kelime ile içler acısı olacaktır.* vizenin kalkması ile doğru orantılı bazı götlerin inmesini sağlayacaktır bu durum. sevgili türk kızları sayılı günleriniz kaldı. şu içinde bulunduğumuz mübarek günleri iyi değerlendirien. daha önceden yüzüne bile bakmadığınız götüm gibi dediğiniz çocuklar yarın bir gün kolunda 1.80 boyunda, yeşil-mavi gözlü, ince belli standart rus kızı olgalar, katerinalar, tatyalar ile gelip karşınıza çıkarsa haliniz nice olur? hiç düşündünüz mü? bir çağın kapatıp yeni bir çağ açacak derecede önemli olan bu tarihi olay, ben inanıyorum ki gelecek nesillerin huzur, refah ve mutluluk içinde yaşamasına vesile olacaktır. toplumdaki cinsel iştah düzeyi bu alemi fettan yatakta yasak tanımayan rus kızları ile tatmin oldukça tecavüz, taciz vakaları azalacak, moral motivasyon üst düzeye çıkacaktır.

  aslında bu akp nin türk halkını uyutmak için yürürlüğe koyduğu eylemlerden biri olsa da, şu an içinde bulunduğumuz ahval i pur melal abaza seviyesinden kimse hoşnut değildir eminim. bilakis akp nin gelecek seçimlerde oy oranını arttıracağına benziyor. böyle bir siyasi tespitten sonra siz sevgili türk kızlara, size çözüm önerim; italya ile olan vizenin kalkması için acilen imza kampanyası düzenlemenizdir.

  tehlikenin farkında mısınız?
  9 -3 ... denek
 2. 2.
  (bkz: genç kızlar rahatsız)
  1 ... frekans
 3. 3.
  rusya dan buraya gelen hatunların çoğunluğunun zengin erkekleri tercih etmesi sonucu zengin olmayanların yine türk kızlarına kalması durumuyla değişmeyecek haldir.
  3 -1 ... my life socks tm
 4. 4.
  inanılmayacak kadar güzel bir ruh halidir.

  düşünsenize, sizi aşağılarken aynaya bakmayı unutmuş,kendini orlando bloom sanan, abazan, görgüsüz, yeterince kıro, alabildiğince ukala, sapık, tecavüzcü, tacizci bir çok erkekten bir anda temizlenmiş olacak ülkemiz. işte o zaman inanıyorum ki güzel bir yer olacak türkiye'm. her şeye rağmen rus kızları için endişe etmiyor da değilim. kendilerini kuzey kutbuna doğru kaçarken görebiliriz.*
  onun dışında aklı başında am, göt, meme kapsamındaki güzellik anlayışının aslında geçici bir haz olduğunu bilen erkekler için hiç bir şey ifade etmeyecek durumdur.

  diğerleri içinse türk erkeğinden bahsediyorsak yakında bir iç savaşa neden olmaları büyük ihtimaldir. zira türk erkeği yapısına göre arkasını dönünce başka bir erkeğe veren kız terstir. mutluluk uzun sürmeyecek ve bir kısmı geri dönerken bir kısmı ülke tarafından sınır dışı edilecektir.

  velhasıl-ı kelam güzeldir güzel.
  34 -9 ... gratitude
 5. 5.
  (bkz: yarim moskova yı mesken mi tuttun)
  5 ... abdestsiz
 6. 6.
  sudan çıkmış balık misali olacaklardır. tercih edilmemek de kötü bir şey tabi.
  1 -2 ... maturin
 7. 7.
  rusyaya sadece abazaların gideceğini düşünürsek, bu olaydan türk kızlarının etkilenmeyeceğini düşünüyorum.
  1 ... jerry
 8. 8.
  --spoiler--
  abazan gençlerin sınıra dayanmasıyla ülke içinde rahat eden türk kızları " seçmeceler kaldı bize, mutluyuz" dediler. türk erkeklerinin %99unun gitmesiyle geriye neyin kaldığını akıllara getiren açıklamada, kadınların kendilerini kandırdıkları düşünülüyor. ayrıca rus erkeklerini beğenmeyen esmer seviciler kara kara düşünmekteler.
  --spoiler--
  1 -1 ... visne cekirdegi
 9. 9.
  ruhuyla anlaşamadıktan sonra bedenini ne yapacağım denilesi durumdur...zaten rus kızları da türk erkeklerine verelim diye yanıp tutuşuyolardı...
  şöle bağıran rus karısı görmedim ben hiç?

  -türk isteriz daa daa evet türkkk!! (pankart açmış ruslar)
  +türk e vericem çocuğumu keserim eğer türke vermezsem
  %atlarım köprüden türke vermezsem
  &37-45 arası olsun diyorum, bir evi bir arabası olsun, kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun, çok esmer olmasın, çokta beyaz olmasın, hafif çukulata tenli, kumral olsun. ama yakışıklı olsun, karizmatik olsun. gözüme gönlüme hitap etsin.

  (bkz: vizeni de al git)
  3 -1 ... svsilence
 10. 10.
  vize kalkar kalkmaz tüm rusların sevişmek için türkiye'ye akın edeceğini sanan zihniyetin türk kızı için endişelenivermesi sonucu düşündüğü haldir.
  3 ... mavi44