bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kesinlikle gizli eşcinseldir. Cinsiyetinin önemi yok. Cidden var böyle tipler. Azizim öyle bir ortama girmişsin ki, kadınlarının en çöp ve fazla kullanılmış olanları türkiye'de kraliçe muamelesi görüyor ama sen kaynaktasın. Nasıl olur da övünmezsin bu durumdan cidden anlamıyorum. Yediğin kıçı kırık kebabın resmini paylaşıp rusya'ya gidip de bundan övünmemek çok acayip. Gizli eşcinsellik kokuyor.

  Bugün nasipse istanbul'a döneceğim. Beklediğim bir karar var, ya herro ya merro. Rosneft onay verirse, "5m bbl/month jp54 annual contract" yapıp döneceğim nasipse. Çok stresliyim. Bu rusların sağı solu belli olmaz. Amk bu konuya nereden geldik. Kafam dağınık, ben yataktayken odamı temizleyen ismi "yana" olan şu kız karıştırdı kafamı. Türkiye'de olsa kesinlikle manken falan yaparlardı. Ama burada temizlikçilik yapıyor. ingilizcesi de yok, iletişim de kuramadım tam olarak. Ama kız tam bir afet, yaşı ancak 19 falan. Temizliği bitirirken izledim biraz, şiir gibi. Ama bakire değil, bakire olmayan kızı ilk görüşte anlarım. Her tarafı temizledikten sonra "do you want sheet?" Dedi yarım ingilizcesiyle. "No no its ok, im nude" falan dedim. Saçmaladım yani. Anlamamış olacak ki, her güzel kadın gibi salak salak baktı. Ben de pikeyi kaldırıp bacaklarımi gösterdim. Anladı güldü. Ben de güldüm. Sonra "thank you" dedi, dizlerini hafif kırıp selam verdikten sonra çıkacaktı ki , "one minute" dedim. Tam da reis gibi, katlayıp şifonyerin üstüne koyduğu pantalonu işaret ettim. En son hatırladığımda yerdeydi pantalon. Getirdi, gözlerimin içine baktı. Cebimden , cüzdana para koymam, çıkarıp iyi bir bahşiş verdim. Utangaç bir el hareketiyle aldı. Döndü ve koşar gibi uzaklaştı. Utandım sonra belki sulanacağım , akşam buluşma teklifi edeceğimi falan sandı herhalde. Bir sigara yaktım. Rusya'ya düzenli gelen türk vatandaşı olduğum için Allah'ıma şükrettim.

  freeze you later
  1 -4 ... absolute zero
 2. 2.
  Normaldir. Övünme, millete kendini ille de dinletme gibi çabası yoktur. Yaptığı şeyler kendi zevki içindir.
  Bu tip insanlar konsere gidip şarkıcıyı hemen sahne dibinde izleyip kameraya almayan tiptir aynı zamanda. Zevkini alır, mümkün mertebe en iyi şekilde olanaklardan faydalanır ve hayatına devam eder.
  1 ... usop kun
 3. 3.
  Bazı yazarların hayal Gücüne hayranım. Harcanıyorlar buralarda.
  4 ... depression
 4. 4.
  rusya'ya gidicem ama kızlar için değil st. petersburg'u görmek için.

  çok yer var orada görmem gereken. rus tarihi, kültürü ve görülmesi gereken yerler olarak baya bir zengindir.

  ama tabi insanların fikri neyse zikri o.

  rusya'ya gideceğim kime dersem kadınlarda dahil. o anladım ben diyorlar. neyi anlıyorsunuz? hiç bir şey anladığınız yok.
  1 ... sartre beauvoir camus