bugün

bir hayranlık türüdür. nasıl ki abd hayranlığı, kore hayranlığı veya almanya hayranlığı varsa bu da rusya hayranlığıdır. sahip olduğum hayranlıktır. moskovanın o gizemli sokaklarında dolaşmak varken, gittikçe daha çok sıkan eminönü sokaklarında dolaşmak niye? rus mitolojisinin o aksiyon dolu efsanelerini okumamak niye? rus dili edebiyatı mı okusak?

p.s : şimdi birileri hede hödö çekmeden not gireyim. gomünüs değilim.

p.s 2 : rusyaya olan hayranlık, vatana ihanet olarak gösterilemez. çünkü vatanımızın değerini biliyoruz.

p.s 3 : alamancılara kimse laf atmaz, rusçu gelince auvv?
Bazı yedi sülalesi orospu ve arap hayranı olanlara göre yanlıştır; kakadır.
Tarafımca vukuu bulmayan eylem. Madem o kadar süper güçsün senin eğitim görmüş kadınların neden burada hayat kadınlığı yapıyor? O kadar düşüp para karşılığında ihtiyaç gördüren türk erkeğinin de ben midesine ve karakterine tüküreyim başka türlüsünü demek de benim ahlaki yapıma uygun değil. Zamanında yaptıkları zulümler de cabası. Ve olayı şekilciliğe bağlayıp sadece kızları güzel diye hayranlık duyuyorsanız... Çok basitsiniz ya.
Tarafımca tam tersi olan acımasız cani toplumun torunlarıdır. 1864 yılında Çerkes soykırımı yapan,milyonlarca insanı katletmiş, erkekleri öldürüp kadınlara iğrençlikler yapmış, yetmiyormuş gibi topraklarından sürgün etmiş iğrençliklerle dolu bir tarih bırakmış olan ülkedir rusya. Pek hayranlık uyandırmıyor sanki.
Rusya değil rus avrat hayranlığı olarak düzeltilmesi gereken başlık.
kendimde olan sscb-lenin hayranligidir.
Rus kızlarının seksepalitesi nedeniyle Varolan durumdur.

amlarına koyayım ben onların, taş gibiler lan.
rusların hiç çirkininin olmadığını düşünür bunlar.
zavallı rus kızı bir kürtün kendisini nasıl hayal ettiğini bilse hahha yazık be ne çektiler.