bugün

rusya'daki yazarlarla konuştuktan sonra anladım ki hiçbir zaman akıllı durmayacak olan her daim çemkirilmesi gereken sevgilidir.
nicole kidman' ın canlandırdığı rollerden biri. ismi akla gelmeyen filmde, rus kızı rolündeki kidman, internette tanıştığı bir ingiliz için rusya' dan londra' ya gider.
rusya'daki yazarların ülkemizdeki önemli bir boşluğu doldurma çabasıyla gerçekleştirdiklerine inandığım durum.
sanılanın, bilinenin, genellenin aksine rus sevgiler ahlaksız, bir biraya tıklatan ya da one night stand tabirini hayat felsefesi haline getirmiş insanlar olduklarında değildir gelişleri. muhakkak ki istisnalar, hayatı seksten ve eğlenceden ibaret sananlar vardır,bizim ülkemizde yok mu, lakin oraya gidenler ya da o coğrafyaya ait birini tanıyanlar anlarlar ki, gelen sevgili sadakatinden, sevdiğinden, değer verdiğinden gelmektedir.
zira görülmüştür ki; o insanlara küçük bir hediye almanız, tebessüm ettiğinde bunun onlara çok yakıştığını ifade etmeniz ya da size çok ufak ve sıradan gelebilecek her tür fiil karşısında o derece mutlu olmaktadırlar ki...şaşırtıcı.
insan bu manzara neticesinde kendi ülkesindeki sevgili profillerine daha bir bayağı ve yüzünü ekşiterek bakmaya başlıyor,
havaalanında toprağa ayak basar basmaz koruma altına alınması gereken sevgilidir. mazallah.
beraberinde wisniowka getirmesini temenni ettiğimiz sevgilidir.
kimseye nerden geldiğini söylememesi gereken sevgilidir.
her işi bırakıp beklemek gereklidir. uçaktan iner inmez kırmızı halı serilmeli hatta kucakta eve kadar taşınmalıdır.
acaba yeni bir 5. nesil yazarmı diye heycanlanmamı sağlamış sevgili. lan sözlük, sevgiliye öyle ihtiyacım var mış ki, başlığı görünce içim kıpraştı şerefsizim.
erkekse artık birkaç kişinin sevgilisidir, kullanılmıştır, deforme olmuştur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.