1. 1.
    esas anlatmak istediğim upuzun bir şey de, karakterimi sınırladılar.

rusya'daki şampiyonlar ligi maçlarının diğer maçlardan ayrık otu gibi ayrılarak tsi 19:30'da oynanması hadisesidir. bunun coğrafi, tarihi, fizyolojik, biyolojik, antropolojik, siyasal yahut federal, ya da feder alma bir çok nedeni olabilir. umrumda değil.

star tv'nin yıllar yılı alıştığımız düzenini bozmasına mazeret olmasıyla kendisine küfür ettirmiş saatlerdir bunlar. neymiş efendim, tek günde iki maç yayınlıyorlarmış. dandik cska maçlarını sırf beşiktaş'la aynı gruptalar diye izlemek istemiyorum ben yahu. o futbol atmosferinden yoksun stadı, futbol resitali sunamayan futbolcuları görmek istemiyorum. açarım devler ligi'nde sergen'i seyrederim onun yerine. zaten devler ligi seyredeceğim.

gruplarda son maçlara girilmiş olsaydı, beşiktaş'la cska da puan puana girmiş olsalardı bu maçları izlerdim; ama şimdi neyleyim? zaten son hafta beşiktaş-cska maçı var yanılmıyorsam. yarın maç çok kaliteli bir maç olabilir; ama dört saatte iki günü değerlendirmek varken tek günle neden yetineyim? ya ruslar şampiyonlar ligi'ne gitmesin, ya da bizim takımlarla aynı gruba düşmesin, ya da bizimkiler gitmesin şampiyonlar ligi'ne. iki gün maç seyretmek istiyorum.
    1 -1 ... kemalturna
  2. 2.
    bir hafta sövdüren, bir hafta hayır dua ettiren saatlerdir. geçtiğimiz iki şampiyonlar ligi haftasında birer gün maç seyredememize vesile olmuş, bu hafta da iki günde üç maç seyretmemizi sağlayacak saatlerdir. rubin kazan-barcelona maçının ardından lyon-liverpool maçı kulağa hoş geliyor. o değil de yarın sınavım var lan benim, sınav öncesine iki maç konur mu bre insafsızlar? çelişkiler içindeyim.
    ... kemalturna
  3. 3.
    ideal saatlerdir. 21.45 de başlayıp neredeyse gece 00.00 da biten maçlardan ziyade daha makul bir saattir bizim açımızdan. hele ki saatleri geri aldık gece 01.00 de bitiyor...nesi güzel ?
    ... balyancho
  4. 4.
    bulunduğu boylamlar dolayısıyla havanın erken kararması -2 saat zaman farkı nedeniyle erken oynanan maçlar bu yüzden normalde ülkemizde 21.45de balayan c.l. maçları rusyada bize göre 20 .45 de başlar.
    ... 90 bekleyen adam