bugün

sev ya da sevme sike sike saygı duyup bizim yanımızda müslümamış gibi durması gereken kızmış. kuran'ı kerim yakmak orospu çocukluğu, ya da onu yere atmak da öyle değil mi? iyi de, mesela içinde kuran'ı kerim kayıtlı bir flash belleği yere atsam, kitabını atmış kadar günah işlemiş olur muyum? ya da içinde kuran da kayıtlı bir bilgisayarda bir çıplak kadın resmi varsa, bunun hükmü nedir? kuran'ı kerim'i yere atmamalıyız, içinde kuran olan bir flash belleği de yere düşürmemeliyiz sonuç olarak.

çarpılma işlerini ve kuran'la ilgili tehditleri modern çağa uydurmak gerek tabi.
birilerinin "inanca saygı" savunmasına giriştikleri olayın esas kızıdır.

1- bu kadın müslüman mı? değil.
2- bu kadın kuran yakınca islam inancına ya da kitabın ruhuna zarar geliyor mu? hayır.
3- bu kadının yaptığı saçma mı? gayet!
4- bu kadının saçmalamasını ciddiye almak saçma mı? dikalası!

ama inanca saygı demeyin dostlar. bakın, siz her yıl sığır kesiyorsunuz inancınız gereği. bir başka inançta, hinduizmde sığır kutsaldır. onlar kalkıp "inanca saygı" diye bik bik ediyorlar mı? etmiyorlar.

içlerinden biriyle de tanıştım üstelik. adamla aynı masaya oturdum. gözlerinin içine baka baka döner yedim ki dönerin içindeki etin sığır eti olduğunu bilecek kadar da türkiye'yi bilen biriydi. o ot bok yedi, ben onun inancına göre kutsal sayılan sığır etini yedim. o beni yakmaya kalkmadı, ben ona mahalle baskısı kurmadım.

aşın lan biraz şu aşağılık kompleksinizi! tamam, haklı nedenleri var. son 500 yıldır hiçbir sik yampadığınızdan yapanların karşısında ezilip bükülüyorsunuz. ama yeter yaaaa!

gidin kızlı erkekli muhabbetinden 80 lira ceza verilen gençleri konuşun.
o kadar güzel ses tonu var ki kızın ne yaktığını geçtim orgazm olacaktım neredeyse.

tanım: sıradan bir video ama gereği yok.
bitemeyen geyik.

bu rus kizlari kurani yakip maymuna donuyosa, nasil hala tas gibi nesiller yapiyolar ya. itirazim var!
bu kadar güzel ses tonuna sahipken kutsal bir değeri yakmak yerine keşke bir de okumayı deneseydi.

not: müslüman değilim.

edit: bunu bile eksilemişler. iyi ki sizin zeka seviyenizde değilim şakirt ibneler.
islamcı potansiyel katillerin hemen kadınlığı üzerinden cinsiyetçi ezik hakaretlerini ve ölüm fermanını kustukları kızdır. aslına bakılırsa orada yaktığı altıüstü bir kağıttan oluşan kitaptır. bu yüzden yakan, bunun yakılmasına ağzında salyalarla "hüloooooğ" diyen kadar mantıksız bir hareket etmiştir. dünyanın başka yerlerinde incil ya da tevrat yaksanız hiç kimse buna bu denli hayvansı içgüdülerle öldürme tehditleriyle tepki göstermeyeceğinden müslümalları bu şekilde galeyana getirmek pek tabi ki çok kolay olmaktadır. çünkü toplumun beyin yetişmişliği soyut kavramları anlayamayacak denli primitif -gelişmemiş- kaldığı için somut bir hakaretten öldürmeye teşebbüs edecek kadar saldırganlaşabiliyorlar. oysa ki o kitabı yakandan çok "onunla amel ediyorum" diyip, işlemediği cinayet, yemediği insan hakkı kalmayan müslümalların "kitabını s...yim" diye hakareti yemeleriyle asıl inandıklarını sandıkları dine daha büyük hakaret ettiklerini anlayamayacaklar...
trabzon çömlekçi mahallesinde mikrofona konuşan rus kızlarından başkaları değildir.
Bir şey olmuş mudur merak edilen kız.*
maymuna dönüşecektir.
inanan bir insanın, Allah kitap deyip sahtekarlık yapmasından, adam kayırmasından, dinini ideolojisine kurban edip simsarlık yapmasından daha önemli olmayan olaydır.

Netice de kız inanmıyor ve hakaret edip aşağılıyor. yani islam literatüründe "kafir". O yüzden büyütülecek bir mesele değil yaptığı.
Keske Yüzünü açıp o hareketi yapsaydi dedigim adi kizdir. Kellesini yuzerler adamin.
cehennemde daha beter şekilde yanacak olan kızın ta kendisidir. Baykuşlar *iksin seni.
Bunu yaparak eline ne gectigini dusunduren kizdir, yani bana mantik disi geldi acikcasi, eskiden insanlar bilim kitaplarini yakarmis, iste bilimin insanlari kotu seylere itecegini dusunerekten. Yani sadece sacma bir eylem, zaman kaybi, cunku ne inanlar icin bir kayip nede kendisi icin bir arti. cahilce bir eylem, ben gidip kimya kitabimi yakicam cunku cok sacma desem ayni olaya gelir.
ölümüne iğfal edilmesi gereken insanlık dışı mahlukattır.
Olayın kutsal boyutunu zaten yeterince irdelemiş arkadaşlar, onu geçtim; Bu bir kitap be abi. Biz sayfasının katlanmasına bile kıyamıyoruz, cayır cayır yakmış karı. Hem de, 1400 yıllık bir kitabı, tarihe açılan bir kapıyı... filmler yeterli olmuyor (en çok 100 sene) geriye gitmede. Antik ve erken dönemlerden kalan bu kitaplar her yönüyle değerli olduğu gibi, geçmişin de aynasıdırlar. (Tevrat okusanız yaklaşık 4200-300, incil okusanız 2000 yıl geri gidebilirsiniz)

14 asır öncesinin arap diyarında kendinizi bulabileceğiniz, geçici bir süre kendinizi dış dünyaya kapatma şansını bulabileceğiniz bir kitabı yakmış. Ne diyeyim ki..
valla bizim evdeki bütün kiatplar kuran ı kerim en başta olmak üzere sapa sağlam duruyor demek ki kuranı yaktığını sanan sadece sadece kendini yakıyormuş ben bunu gördüm .

kalplerdeki kuran aşkını nasıl yakacaklar ? önemli olan budur kuranı kerim ezberle muhafaza edilmelidir . okuduğun aklında kalmalı yani .

bak garip garip insanlar türemiş kimi kitap yakıyor kimi kedi kesip kanını içiyor kimsi bebek katili oluyor . şaka değil bak bu şuanda bu zamanda yaşıyorlar yani nefes alıp veriyorlar ciddiyim yani .

bakda gör yani safını iyi belirle ki seni yaratanın huzurunda mahcup düşme kaldıki cehennem azabı . allah kötüleri kötü işleri sevmez iyilerle birliktedir .

iyiler her zaman kazanır bundan asla şüphen olmasın (iyi) adından da anlaşıldığı gibi iyi dir .

kötüde aynen adından anlaşıldığı gibidir yalnız bu zamanda kötü biraz süslendi göze hoş gözkür oldu göz boyaması için şeytanı bilirsin o süslemeyi değiştirmeyi farklı göstermeyi pek sever beceriklidirde bu konuda .

ama sen daha daha şereflisin allah ın kulu olduğunu unutma ve kulluk makamına sahip çık oradan düşme aşağı . bakmışsın şeytan aşağıdan sana el uzatmış çıplak güzel bir hatun yollamış dokunmak için uzanmayı aklından kov ona bakma . (ve asla unutma bir kereden o kadar çok şey olurki hayal bile edemezsin ). sakın uyma yani bir kerecilere ! bir gün bir bakmışsın sende bir kereci olmuşsun !

oda aynen gerisin geri uzar gider .

iyi ol iyilerden yazıl zaman hızla bizi ertelenemez randevumuza doğru sürüklüyor adeta ölüme yani her canlıda ölümü tattı tadacak tatmayada devam edecekler .

ne olursa olsun ister kafir olsun ister müslüman ister münafık isterse kitap yakan kız yada mozambikte bir köylü çocuk tadacaz hep birlikte o ölümü ve (her canlı ölümü tadacaktır) ayetini doğrulamış olacaz .

ölmeden önce doğrulamayan ölerek doğrulayacak zaten o ayeti önemli olan ölmeden önce doğrulamaktır bu allah ın emridir bak ölümden kaça bilen bir canlı duydun mu hiç ?

varmı öyle hızlı kaçabilen bir kafir ? kaçsada ölümü ensesinde götürür yani . kalp krizinden beyin kanamasından nereye kaçıyoruz değil mi ? tık bitti .

aklını kullan şeytana uyma uyanlara da uyma onlardan olursun .

ne buyuruyor peygamber efendimiz ?

kim bir kavme yani bir millete özenirse onlara benzemeye çalışırsa o kişi onlardan yazılır çünkü kendisi bunu istemiştir .

durduk yerde ona kimse diyemez şunlara yada bunlara özen diye özgür irade yani .

herşeyin en doğrusunu ve gizlisini hatta gizlininde gizlisini bilen ancak yüce allah tır .
Bakin iste dibinizin dustugu rus kizlara. Iste boyle kaltaklar.
amına kızgın demir sokulası kızdır.
Fareye dönüşecek kızdır.
En fazla Dünyadan bir kuran meali eksiltmiş olan kızdır. Önemli değil yenisi basılır.
--spoiler--
hala çarpılmadı kız nerede lan allahınız
--spoiler--

gibi sikindirik yorumlara sebep olmuş kızdır. hayatta çarpılmaktan çok daha büyük acılar vardır geri zekalı ateist arkadaşım. misal "babam beni sigara içerken görse öldürürrrrrr" diye bir yorum yaparsın... öldürmez... öldürmekten beter eder! iki çift lafıyla yerin dibine sokar mesela.

sen allah'ı kinci mi sandın? * senin benim gibi hareket eden işine gelmediği anda ortalığı yakıp-yıkan nefsine hakim olamayan bir varlık mı sandın. *
sen yaptığını unutursun ve "asla katlanamam" dediğin bir acı gelir seni bulur o zaman görürsün çarpılmayı.
o sayfaların ardında bir fikir var, fikirlere ne kurşun işler ne dört bir yana kurduğunuz dar ağaçları ne de ateş.

"istiyorlar ki Allahın nûrunu ağızlariyle söndürsünler, Allah ise nûrunu tamamlıyacaktır, isterse kâfirler hoşlanmasınlar." - saff/61

edit: fikirlere eksi oy da işlemez, selametle.
(bkz: kutsalı yakarak yok etmeye çalışmak)
şov yapan kızdır. yaptığı şey kağıt yakmak, kağıt yakarak islama karşı hiçbir alternatif sunulmuyor...
(bkz: bak şimdi olmadı hocam)

Hıristiyanlardaki bu Kuran yakma sevdası nedir anlayamadım gitti. Neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz, çarpılmadığınızı mı? Sonra niye 9/11, niye el kaide auuuvv ouuvvvv.