1. 1.
  gerçekleşeceği az önce kesinleşmiş transferdir.
  http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=243946
  (bkz: hayırlı olsun)
  1 -1 ...
  #1695560 :)
 2. 2.
  akılcılığı bulunmayan bir transferdir.
  1 ...
  #1695600 :)
 3. 3.
  beşiktaş'tan sonra galatasaray'ın da eski fenerbahçeliler dayanışma derneği ve lokali'ne döneceğinin göstergesi.
  4 -3 ...
  #1695602 :)
 4. 4.
  eğer doğruysa; mondragon'u mumla aratacak transferdir. çünkü mondragon'un sahaya yansıttığı galatasaraylılık ruhunu rüştü hiçbir zaman sergileyemeyecektir. 2008-2009 sezonunda gitmesi muhtemel bir transfer olabilir. ayrıca bu transfer şunu göstermiştir; galatasaraylı ve fenerbahçeli taraftarlar boşuna fanatizm yapmaktadırlar!
  2 ...
  #1695614 :)
 5. 5.
  yalan olan haberdir.
  ...
  #1695661 :)
 6. 6.
  mondragon un arkasında yaşlanmakta olan aykut erçetin ve fevzi elmas gibi iki kaliteli kaleci varken mondragonla yaşıt ve ondan daha istikrarsız bir kaleci olan rüştü reçber in gelmesi gerçekten çok absürd bi transfer olur. % 99 yalandır ama bu yönetimin transfer politikasını bildiğimiz için (bkz: abdullah ercan) şimdiden 'aman tanrım' dedirten, haber7 sitesinin geceyarısı kabus gibi çöken iddiası.
  2 ...
  #1695669 :)
 7. 7.
  hepsi'nin dediği gibi: * (bkz: yalan)
  3 ...
  #1695670 :)
 8. 8.
  doğru olabilecek bir hadisedir. fenerbahçe'den soğutulmuş bir futbolcudur rüştü reçber. ki şayet şampiyonluk kutlamalarına çağırılmamıştır. fenerbahçe'ye para kazandırmadan gittiği ve bir tarafları sıkışınca geri döndüğü için aziz yıldırım'ın sevmediği futbolcular arasında bulunur. galatasaray eğer bu transferi gerçekleştirmiş ise sezonun en gereksiz transferi olacaktır ki galatasarayın böyle gereksiz transferleri çoktur.
  -1 ...
  #1695672 :)
 9. 9.
  beşiktaş'tan sonra galatasaray'ın da fenerbahçe'nin eskilerini toplama fikrini benimsediğini gösterebilecek olan bir hadisedir.
  -2 ...
  #1695764 :)
 10. 10.
  bir fenerbahçeli olarak gerçekleştiği takdirde asla ve asla üzülmeyeceğim, bilakis içten içe sevineceğim olaydır. evet rüştü reçber bize şampiyonluklar kazandırmıştır, bir çok maçta kalesinde devleşmiştir. 2002 dünya kupası'nda oliver kahn'dan sonra en iyi 2'nci kaleci seçilmiştir. ama rüştü fenerbahçe'ye çok şey katarken çok şey de götürmüştür. fenerbahçe'nin avrupa arenasındaki başarısızlıklarının mimarlarından birisidir rüştü. çok geriye gitmenize gerenk yok. mesela mtk budapeşte maçında tuttuğu topu içeriye atmasını falan unutun. hatırlayın, bu sene oynanan dinamo kiev maçlarını. kiev'deki maçta kornerden gelen topu seyrederek belki de bizim şampiyonlar ligi vizesini almamızı engellemiştir. ayrıca yaşı da artık kemale erme safhasındadır. kabul etmek gerekir ki serdar kulbilge, şu andaki performansı göz önüne alındığında kendisinden evladır ve serdar'ın yedeği kesinlike volkan demirel olmalıdır. o hep üzerine basa basa söylediğimiz "gençlere güvenmeliyiz" tezini rüştü reçber'in tribal enfeksiyonu için çöpe atamayız. bir fenerbahçe'li olarak rüştü'ye bu zamana kadar bize kattıkları için çok teşekkür ederiz. ama gitmek isterse de kapının kulbunun yerinin biliyor. ne de olsa yıllardır bu kapının ardında ekmek yiyor.

  edit: kimse bana ahkam mode: on olup vefa'dan falan bahsetmesin. biz vefa'yı ne boza markası ne de istanbul'da bir semt adı olarak bilenlerdeniz. unutulmaması gerekir ki galatasaray'a yıllarını veren kaptan bülent korkmaz'a galatasaray yönetimi jübile dahi yapmazken biz yıllar sonra rıdvan dilmen'e aykut kocaman'a ve oğuz çetin'e jübile yaptık. ayrıca ümit özat'a da yapılanlar ortada.

  büdüt: galatasaray'a gidecekmiş. yolu açık olsun. baliç, revivo v.s... onlardan biri olup unutulanlar arasına girer. kendi tercihidir.
  5 -1 ...
  #1695916 :)
 11. 11.
  (bkz: olmaz)
  (bkz: olamaz)
  (bkz: imkansız)
  ...
  #1695941 :)
 12. 12.
  bir galatasaray taraftarı olarak, gerçekleşirse defansada frank de boer'un alınmasını istiyorum. rüştü'den dönen top olursa frank tamamlar artık. frank kazayla defansta adam keserse ona yapacak bişey yok tabi. rakip takımın diğer ataklarını bekleriz gol için. *gerçekleşmesi halinde bir çok galatasaray'lının saçlarını beyazlatacak sürecin ilk adımı, sonun başlangıcı olacak olay*
  1 ...
  #1695980 :)
 13. 13.
  eğer gerçekleşirse yönetimin kulaklarını çınlatmaya devam edecek kocaman bir galatasaray kitlesi vardır. rekabet ettikleri fenerbahçeden çürük çarık toplamak ancak böyle aciz bir yönetimin eseri olabilir. o ki transfer yapacaksın adam al. raul, henry gibi yıldız al.
  1 -1 ...
  #1696001 :)
 14. 14.
  galatasaray değilde trabzonspor la anlaşması an meselesi olan kaleci. tek engel anlayamadığım bir sebepten dolayı onu istemeyen mantalite ziya!
  1 ...
  #1696025 :)
 15. 15.
  (bkz: allah korusun)
  ...
  #1696034 :)
 16. 16.
  gerçekleşmesi halinde hem fenerbahçe, hem galatasaray açısından kötü olacak transferdir.

  fener açısından, 3. kaleci şarttır, kalecinin formsuzluk durumu var, sakatlığı var, cezası var, var oğlu var. bu sene beşiktaş' ın başına gelenler ortada. kaleci yokluğundan genç takımın kalecisi ile ameliyatlık kaleci arasında kalındı ve ameliyatlık kaleci sahaya sürüldü. özellikle şampiyonlar ligi, türkiye ligi ve kupa üçlüsünde bir kaleci her zaman fireye çıkabiliyor. rüştü an itibariyle 34 yaşında ve sembol bir futbolcudur. bu saatten sonra yapacağı şey, volkan ve serdar' a abilik yapmaktır. hırs ve ego uğruna gideceği galatasaray, onun fenerbahçeli rüştü sıfatına neden olur. parayla işi yok, pulla işi yok. bundan sonra oynayacağı zaten ne kadar ki ? ha olursun shilton, oynarsın 40 yaşına kadar orası ayrı.

  galatasaray açısından bakılırsa, aynı durum galasataray için geçerlidir. fenerbahçe kalesini gençlere emanet ederken, galatasaray gençlerini gözden çıkartıyor ve şevklerini kırıyor. yarın bir gün aykut veya fevzi' den ne bekleyebilirsin ki? kaldı ki, üzerinde çalışılmış bir aç bir aykut' tan alacağın performans, futbola doymuş bir rüştü' den çok daha fazladır. işin tribün yönü apayrı.

  netic itibariyle alan memnun satan memnun gibi gözüksede, alanında satanında içinde patlayacağı bir transfer olacaktır. neyse biz* gene aradan sıyrılır ve alırız rüştü' yü. kimselere bırakmayız.
  2 ...
  #1696049 :)
 17. 17.
  galatasaray ın juninho, maniche, hamit altıntop, robert pires den sonra yeni bombası. bu kadar yıldız isimle görüsüp inamotoyu almak da bu uzaylıların isimi diye düsündürmüyor degil...
  2 -2 ...
  #1696177 :)
 18. 18.
  büyük olasılık yalan olan haberdir,yine büyük olasılık rüştü reçber trabzonspor a transfer olacaktır.
  1 ...
  #1696181 :)
 19. 19.
  taraftarın yeniçeriler gibi ortaya döküleceğinin habercisidir.
  (bkz: istemezük)**
  2 ...
  #1696189 :)
 20. 20.
  rüştü galatasaraylıdır.orda mutlu olabilir.ama fenerden yiyeceği golleri ömür boyu unutamayacaktır..
  ...
  #1696199 :)
 21. 21.
  yalanmış meğer;
  http://www.haberx.com/n/1...lu-noktalamaktan-yana.htm
  ...
  #1696718 :)
 22. 22.
  (bkz: rustu recber in besiktas a transferi)
  ...
  #1780288 :)

kapat