bugün

Çok fazla içtikleri gerçeği gerçeğinin sonucu olan gerçektir.
cesur değil yüzsüzlerdir. 1700lerden itibaren 200binle gelip yenilip ertesi ay 300 binle olmazsa tekrar 300binle gelip en son istediği toprağı alabilen ruslardır.
rusların çok cesur olduğu gerçeğidir.

ayrıca insanları sert, soğuktan galiba.
Cesur değil insan hayatının bir gram değeri olmayan, vurdumduymaz, umursamaz bir milletlerdir!
şimdiki yeni nesil erkeklerini konu alırsak kedi gibi insanlardır. kızları zaten kedi gibidir.
ama gene kızları cesurdur. 2. bilemedin 3. buluşmada tanımadığı bilmediği bir erkeğin evine gidebilir. ben erkek halimle gitmiyorum lan bobrek.avi na konu olmamak için.
o kadar cesur olmak ki abd tüm kuzey afrika, orta afrika, ortadoğu ve doğu avrupa'da terör örgütleri kurup ülkelerde iktidarı sike sike değiştirirken aman beni de silker diye rusya dışına çıkamamaktır.
200 bin yetmedi ertesi ay 300 bin o da yetmedi bir 300 bin daha giden milletmiş it gibi çoğalıyorlarmış mk.
Cesaretten çok hoyrat adamlardır. Bu hoyratlıkla dünyaya işkencenin ne olduğunu öğretebilmişlerdir. Dillerinin fonetiği sebebiyle karşısındaki kişiye "Bir bardak su versene" dediğinde karşıdaki kişi "Kakali kakali kamaya" ya da "Ne demek lan soğuk savaşı ABD kazandı" şeklinde anlayabilir.
manyak olmalarındandır.
güncel Önemli Başlıklar