1. .
  rusların kız "cinsi" olanları için her daim desteklediğim, hatta kampanya yapılacaksa hepsine ismimin yazılmasını istediğim olay. diğer cinsleri önemli değildir, etkisiz elemanlardır.
  -1 ... redwinemania
 2. .
  sıcak denizlerde daha da sıcak(!) bir atmosfer yaratmak isteyen abazan her türk insanının vatan çıkarlarını aklına bile getirmeden gerçekleştireceği durum. *
  ... aura
 3. .
  israil'i alaska'ya taşıdıktan sonra moskova'yı kudüs'e taşımakla gerçekleştirilebilecek durum. yersen.
  1 ... sonkuzu
 4. .
  yolunuz mesela moskova'ya düşerse buna ne kadar aç olduklarını, şehrin pis süs havuzlarında eğlenmeye çalışan insanları görünce kolayca anlarsınız.
  1 -1 ... tanrının kadın yüzü
 5. .
  bunun gerçekleşmesi için önce abd ile ilişkileri biraz daha resmileştirmek ve ardından doğrusu olan rusya ile kankalaşmak gerekmektedir.rusların sıcak sulara inme isteğine boğazlarımız vasıtası ile yardımcı olup daha sonra dünyanın süper gücü olma yolunda sağlam adımlar atmalıyız diyorum şahsen ben.
  -1 ... vakatanka
 6. .
  bufilenen her rus bu politikaya verilen onaydır.antalya rusların ikinci vatanı oldu.türk erkekleri karılarını boşayıp ruslarla evleniyor.son zamanlarda alman hatunları da antalya'ya akın etmekte bu güzelim toprakları ruslara bırakmamak için ama türk erkeğinin görüşü ruslar'dan yana bunu bilen rus hükümeti türkiye'ye kaçak rus sokuyor bu ruslar'da hep kadın kimisi doktor kimisi avukat kimisi bilmem ne bir kaç nesil sonra antalya rus dolacak. (bkz: aha buraya yazıyom)
  4 ... samedey
 7. .
  (bkz: kahrolsun sutyen memelere ozgurluk)
  3 ... durandurak
 8. .
  viktorlarin, dimitrilerin, vitalilerin de destekledigi olaydir.
  hatta bu basligi gördüklerinde "sonunda yüz yillardir hayaliyle yanip tutustugumuz kizgin kumlara kavusuyoruz" nidalari uzaktan uzaktan duyulmaya bile baslanabilir.

  (bkz: bir erkegi bozan etkenler)
  (bkz: emanet edilmemesi gerekenler)
  (bkz: atam genclik olganin kollarinda)
  1 ... kultursuz dinazor
 9. .
  POLLYANNA:Bırakınız geçsinler
  -sen ne dediğini bilmiyorsun galiba
  pollyanna:bırakınız yapsınlar
  -...
  pollanna:yaz geldi parantez. böcekler falan konuyor bak, hava güzel.
  ... parantez