bugün

Eskisi kadar beklemezler umarım.
sağolsunlar sildiler ama yine geldi. umarım yine silinip gider çöplüğüne.
bilerek silmeyen yönetimdir.

Siz bunu görmediklerini mi zannediyorsunuz?
Babasi kulliye'de calisiyor diyola...
Bende arkadaşımızla herzaman aynı düşünceleri paylaşmasamda, hoşlanmasamda veya benim değerlerime değer vermediği için rahatsız oluyorsam bu benimle alakalı bir durum. Başlığı kişisel sorun yapmadan içerik girebilir yada esgeçeriz. Silmek atmak çözüm deyildir.
silseler ne olacak ?

geri gelmesi çok mu zor ?

sadece benim bildiğim 3 yan hesabı daha var.

neden böyle tipler prim yapıyor

önce buna cevap bulun.
ooo reis sen bu sözlüğü çözemedin mi hala defalarca dile getirdim buradan adalet ummayın. ama kendileri kaybeder işte böyle 15-20 kişiyle takılırsınız amk. ekşi dünyaya açılırken siz 31 çekiyorum başlıklarını düzenlersiniz.
Ruskekosu denen muhtemelen 19-21 yaşlarındaki arkadaşımız kankileriyle birlikte 'sikertiyoruz sözlüğü ehehe' goygoyu yaparken, aslında bir günde girdiği entry ve başlık tıklanma sayısıyla sözlüğe hatırı sayılır para kazandırdığı için silinmemekte. Aslında bu Ruskekosu şahsında onun ve türevlerinin rahatça yazabilmesinin açıklamasıdır. 'Yazılsın da ne sikim yazılırsa yazılsın' politikasının ürünüdür bu ve türevleri.

Ancak bunlara prim veren, günde 20 nickaltı giren de sizlersiniz.
Yönetim ne kadar kabahat sahibi ise bunlara prim veren sizler de aynı boksunuz.

'Ayy Ruskekosu açık eksiledi, ay ruskekosu favladı.' Siz bu kadar çanakçı olursanız o da eğlenir sizinle.
adam olur diye yönetimde sabrediyor şans veriyor .
Ne güzel söylemiş yalnız. "Asosyal amiplerin orgazm oyuncağı" işte uludağ sözlüğün geldiği son durum budur.

Öyle ki artık mesajlaşmayı bile kapattım.
Bunlar katiyen eğitilmezdir.
Arkadaş donuz butonu diye bir şey var. Ben bu piçi ne zaman donuzladığımı bile bilmiyorum. Ne yazar ne eder haberim bile yok. Aptalca bi entry görmüşümdür çakmışımdır donuzu geçmişimdir. Ama siz sığır sürüleri donuzlamak yerine yok şu şöyle bu böyle diye başlık açıp durursanız onu donuzlamış biri olarak beni bile o piç hakkında bilgi sahibi yapmış olursunuz. Basın donuzu geçin görmeyin bu tip beyinsiz itleri de silinip giderler zaten. Modlar silmemiş de bilmem ne.

Ulan sen sildin mi herifi de mod silsin?

Basacaksın o butona arkadaşım. Ben 200 300 kişiyi keyfime donuzlamadım. Nerede gördün amlı bakireli izmirli beyinsiz beyinsiz entryleri. Basacaksın donuza geçeceksin. Imla hatası mı var 1 cümlede 5 tane? Bas donuzu geç. Herif entrye başlamış entry bitene kadar başka konulara atlamış 2 kelimeyi bi araya getirememiş eğitimsiz köpeğin teki mi? Bas donuzu geç.

Ha ama siz "yok kardeşim ben sürekli sinirlenmek istiyorum bu trollere sövmeliyim hatalarını yüzlerine vurmalıyım aşağılamalıyım" triplerine girersen bu asosyal amiplerin orgazm oyuncakları olmaktan öteye gidemezsin.

Ama ne yapacaksın bizim insanımız böyledir. Boku temizlemek yerine, etrafında uçuşup duran sinek olmayı tercih ederler..

Edit: 2. Hesabını açmış bu entryi açık eksilemiş. Neyse modlar halleder bu tek donuzluk hıyarı.
Herkesin nik sildirme hakkı var da ben mi bilmiyorum. O zaman benim de var gıcık olduğum bir iki kişi söyleyeyim de elleri değmişken onları da silsinler.
görsel

Ben o modun da
Zall ın da
Bu ergeni burada barındıranın da. Evet.
tam tersi yönetimin y siyle bile alakası olmaya biriyim, geçen modlardan 2 sini açık oyla eksiledim farkında bilee degilim.
Muhtemelen yönetime yakın bir kişilik bu arkadaş.

Bahaneniz "zaten geri gelecek" kurtulamıyoruz olamaz. Çok mu zor? Silik atmak.
Rant dostum rant.

Bu sözlük ticari amaç doğrultusunda kurulmuştur.

Lütfen bunu biliniz.
hayırdır kardeş ne bu sıkıntın. önce küfür eden yazarları silsinler.
sözlükteki karaktersizlere olan tavizkar tutumları yüzünden saygımın gittikçe azaldığı yönetimdir.

şurada bu ve türevi olan yavşaklara prim yaptırmayın artık.
güncel Önemli Başlıklar