bugün

genellikle rus orospu çocuklarının pek anlamadığıdır.

B diyorsun a gidiyor.

Rush diyorsun bekliyor.

Dont rush diyorsun uçarak gidiyor.
cs ile özdeşleşmiş bir şey değildir. her türlü oyunda kullanılabilir.

russian rush cyka.
counter strike'ta kontradir.

özetlemek gerekirse rush; rakip takimin doğduğu veya bomba kurulacak bölgelere genellikle takimin tamamiyla ( bazen tek kişide gidilebiliyor) çok hızlı girilerek rakip takimin hazırlıksız yakalanmasını sağlamaktır.

bu mevzu oyunun gidisatina gore yapılmalıdır. normal hızda oyun alınamıyorsa rush denemek etkili bir seçenektir.

ayrıca her takim rush yapamaz.
En zevkli cs hamlesi. Hurraaaaa.
Nefis film. inanılmaz gerçekçi yarış sahnelerinin dışından, hiç düşmeyen temposu ve soundtrackiyle insanı ilk dakikadan itibaren kendine bağlıyor. Yıllardır formula 1 izlememiş biri olarak filmi sevmeyeceğim düşüncesiyle filme başlamama rağmen bayıldım. Hikaye de oyuncular da her şey de on numara.

--spoiler--

Hunt A gıcık oldum. Film boyunca niki'nin kazanmasını istedim, hatta son yarışı hunt'ın kazanmasına çok üzüldüm. Ama filmin son sahnesinde niki ve hunt'ın konuşmasının ardından taşlar yerine oturdu ve iyi ki hunt kazanmış dedim.

--spoiler--
Fps oyunlarda, Oyun başladığı an mümkün olan en kısa zamanda, en hafif silahla * belirlenen yere akın etme durumu, hücum.
birincisi raj bi.

Asıl konu ise mükemmel bir depeche mode şarkısı. Bu adamlar efsane harbiden.

---------------------

seen the tears in my eyes
heard my truth turn to lies
seen the tears in my eyes
i'm not proud of what i do
when i come up
when i rush
i rush for you

i come up to meet you
up there somewhere
when i rush to greet you
my soul is bared

gave more for you
dropped my crutches
and crawled on the floor for you
went looking behind every door for you
and because of the things
that i saw for you
i spiritually grew
when i come up
when i rush
i rush for you.
Based on a true story kusağımda bugün izlediğim filmdi. 8,2'den daha iyi bir notu hak ediyor kesinlikle. Sürekli tempo (450 beygir olan sadece araçların gücü değil) ve güzel laf sokmaların olduğu size iki kahraman arasında seçim yapabilme fırsatı sağlayan çok güzel ve buruk bir film. Çünkü hayatın tadı da kekremsidir.
counter strike da karşı takıma atak yapmak için söylenen sözdür.
kısaca say'dan r+ diyerek takım arkadaşlarınıza zaman kaybetmeden sisleyip karşı tarafın base ine rush yapmayı emreder.
Tanimam etmem ama acin bu yazarin entrylerini okuyun. Karmasi neden dusuk bilmiyorum bence eksiye transfer olmali bu bilgi icerikli uzun entryler bize fazla.
F1 filmi fakat F1 demekle kalmaz kanımca insana bişilerde aşılıyor iyi bişiler. Soundtrackları tartışılmaz çok iyi 2 saat 4 dakika iki dakika gibi geldi .
Aklıma gelen iki şey var biri Çok Sevdiğim bir progressive rock grubu diğeri de cs go hamlesi.
2013 yapımı, gerçek olaylardan derleme film.

hikaye james hunt ve niki lauda arasında geçiyor ve ibretlik bir yaşam hikayesi, müthiş bir film. hele ki araba yarışları, formula 1 seven biriyseniz hemen açıp izleyin.
depeche mode'un en başarılı albümlerinden sofad'dan leziz ötesi şarkıdır. Zihinlerde derin anlamlar bırakmıştır.
"People always think of us as rivals but he was among the very few I liked and even fewer that I respected. He remains the only person I envied." filmin sonundaki sekansdanLaudanın Hunt için soylediği etkileyici sozler. izlemeye deger.
Müthiş bir filmdi. Formula 1 sevenlerin izleyeceği filmlerden biri. James Hunt ve Niki Lauda.. Siz efsanesiniz.
eğer ki daniel brühl bu filmdeki niki lauda rolüyle oscar almadıysa, benim için kimse oscar almamıştır, o kadar diyorum.

filmin ana fikri: "aptal dostum olacağına, akıllı düşmanım(rakibim olsun)". film boyunca karaktersiz oluyorsunuz, sürekli taraf değiştiriyorsunuz, bir hunt'ı tutuyorsunuz bir lauda'yı.

film bitince de aydınlanmayı yaşıyorsunuz: "ulan niye birini tutayım ki, ikisini de tutuyorum, ikisi de kazansın, böyle adamlar-takımlar olsun, hem sevinelim hem üzülelim, ama keyifle seyredelim".
70'li yıllara damgasını vuran niki lauda - james hunt rekabetini konu alan yarış filmi. güzel işlenmiş, heyecan verici . izleyiniz arkadaşlar.