bugün

allah bunların belasını versin başka birşey diyemiyorum.
akp'nin götünü yaladığı rusya olmasın bu? (bkz: ağlama melis)

şaka lan, tabii ki yalan görüntüler.
akp'lilerin uğramadığı ve ses etmediği başlık. hadiyin "eyyyyy rusya" demeyen reisinize söyleyecek sözünüz var mı acaba. ??
kanki olduğunuz rusya katliam yapıyor ama ne sosyal medyada ne de yandaş medyada tek kelam var bunla ilgili.
halbuki dün küsken, kurşun atsa rusya yaygara koparırdınız.

he işte koçlar; oradaki akan kandan en az abd,rusya, esad, işid vs. kadar sizler de sorumlusunuz.
ama şangay beşlisine girmek istiyordunuz...
Amerika, avrupa bu kadar insan oldurdugu halde turkiye bunlarin gotunun dibinden ayrilmiyorken niye kimse ses cikartmiyor diye dusunduren baslik. Hicbir mazaret kucucuk bir cocugun sacinin teline zarar gelmesine aciklama olamaz. Amacim ruslari gunahsiz gostermek degil. Ama cocuk katliamlarinin resimleri konuyorsa o zaman tum ulkelerin oldurdugu cocuklarin resimlerini, ozellikle amerikanin oldurdugu cocuklarin resimlerinide koyalim ki, adalet olsun.
ya bi siktirin gidin ne kadar sereften,haysiyetten yoksun insanlarsiniz. ispatlayon lan bunu esadin yaptigini bi delil varmi elinizde aq karsinizda isid nusra ve benzeri icinde bulunduran öso gibi bi terörist örgüt varken ne bok gorseniz hemen sucu suriyenin meşru ordusuna atin. harbiden siktirin ya
Kimsenin umrunda olmayandır. ABD de bundan beterini sayısız kez yapmıştır ama kimseden bir ses çıkmamıştır.
Ama Türkiye 'gazeteci' tutuklayınca ooow.

Batı hayranı beyinsizlerin çok iyi bakması gereken fotoğraflardır.
bunun sorumlusu ruslar değil cihatçı çetelerdir. şu videoyu izlerseniz biraz anlarsınız:https://twitter.com/Gjoene/status/796736515183362048
Türkiye'yi de aynı bu hale getirmeye çalışan kandırılmışlara oy vermeye devam eden iki yüzlülerin duyar kasmasıdır.

Suriyeye casus ve silah yollayan ben miyim?
Putin'e özür mektupları gönderen ben miyim?
Sıkışınca Rus uçağını ben vurdurmadım. Fethullah vurdurmuş diyen ben miyim?

Hepsinin sorumlusu o basiretsizlere oy veren sizsiniz. Duyarlarını bir taraflarına sokup cehennem olasıcalar.
Ne kadar oruspu çocuğunun ülkemizde barındığını gösteren başlık.

ilk defa bu kadar sinirlendim sözlükte iken.

Hepsi payı erdoğana, "çomarlara" çıkarmış.

Bu nasıl bir kindir be
Bu nasıl bir düşmanlıktır.
Ulan pkk sizden daha iyi lan hiç değilse herifler düşman olduğunu söylüyor.
Sizin gibi kansızlar aramızda dolaşıyor.

Orada çocuklar ölmüş, yerde torbalar dolusu kan var, adam diyor ki; hadi çomarlar önceden olsa şöyle yapardınız.
Hay ben senin ananı sikeyim be
Peki sen ne yapıyorsun ?
Ne yaptın laf etmek dışında ? Yazık lan yazık..
Rus uçağını düşürdüğümüz zaman hükümeti atıp Rusya nın kıçını öpen vatan hainlerinin bizi koymaya çalıştığı haldir.

Bu yavşaklar götleri sıkıştığı zaman " Türkiye den kaçmak " başlığına yönelirler.

Rus uçağı ülke sınırlarını ihlal ediyor derler" süleyman şahin mezarının" taşındığı zaman ki gibi hükümeti korkaklıkla, vatan toprağını koruyamamakla suçlarlar. Böyle demesinler diye müdahale ettiğin zaman ülkeyi savaşa sokmanın eşiğine getirmekle suçlarlar. Aradan sıyrılarak güçlü gördüklerine kul olmak isterler.

" bu zihniyet sıttın sene iktidar olamaz"
suriyede dökülen her bir damla kanda partinizin vebali olduğunu tanrınız biliyor, sevgili göt kılları.