bugün

Tüm kadınları kıskandıran, tüm erkekleri ise yerinizde olma hayali kurduran bir eylemdir.
malzeme listesi paylaşılırsa daha yararlı olacaktır.

(bkz: sevgili yapmak)
ardından aşkın da sevişmenin de en güzelinin yaşanabileceği eylemdir.
gerekli malzemeler;
-bir adet kıyafet mankeni
-sarı renkli peruk
-maket bıçağı
-silikon (kokusuz) dir.
son zamanların modasına ayak uydurmaktır.
neticede belki ruh eşi değil ama rus eşini bulup olması gerektiği gibi kıvamında skor yapılır en azından bunu garantiye alınır.
Tek geceliktir ve muhtemelen aksarayda geçer.
Devlet istatistiklerine göre Rus ile evli bir milyona yakın türk vatandaşı vardır.

(bkz: Altın nesil)
türk erkeği hayali.
Rusça bilen ve tatilini antalya-marmaris-bodrum gibi tatil beldelerinde geçiren her türk erkeğinin yapabilceği bir iş.
görsel

birazdan çakacam.

alenen!

Edit: ulan ne çekemez insanlarsiniz.
Hemen fakedir diye mesaj atiyorsunuz.
universitedeyken basima gelen durum. Kendisi ogretmendi ve 1 sene surdu iliski. Benim super cazibemden degil tabi. Kendisinde bir turk erkegi hayranligi vardi "nedense".
Benim yapmayacağım sevgilidir. Soguk geliyorlar bana. Yasasin ulkemin kumral hanim hanimcik hatunlari!
Yazın Antalya'ya ya da benzer tatil yerlerine çalışmaya giden her arkadaşın yaptığını söylediği şey.

Tabi canım kesin öyledir, ben de düşünceleri okuyabiliyorum.
rusyada yaşayan biri olarak benim için bir esprisi olmayan olay.
''birazdan çakacam'' ne kadar iğrenç bir tabirdir.
ev yapımıysa ve bilindik yerden olursa uygundur. bizim mahallede şemsettin usta yapsın vallahi parmaklarını yersin.
dışardan sağlıklı olmuyor.

usta benimki soğansız olsun.
Putin'e hayır demezdim.

Geriye Kalanlar pek çekici gelmiyor.
Mal degnegi,marifet gibi bir de kizi teshir ediyor burda. Sana kukusunu veren kizin amk.
Mercedes arabaya sahip olmakla es deger bir duygudur.
mumkunse hijyenik ev ortaminda yapin, cunku disarida yapilanlar evdekiler kadar saglikli olmuyo.
Как ты пидарас? Если она слушает пошла на хуй.

Ayrıca biz de yaptık rus sevgili ama böyle sıçıp sıvamadık sapık herif.
Aranizda hatunu ciddi ciddi merak edenler var adam olun.

Alenen!
bir turlu yapamadigim sevgili. lan brazilyali sevgilim bile oldu. ama rus sevgili yapamadim daha. istiyorum ben de..
güncel Önemli Başlıklar