1. 1.
  Rus patriği krill'in akıllı telefonları deccalın aracılarına benzetmesi haberidir. Bizim cübbeli ahmet hoca yada nihat hoca söyleseydi kimse kaale almazdı. işin içine papaz girince malum dünya ayağa kalkar herhalde.

  --spoiler--
  Rus Patrik akıllı telefonların Deccal'in aracı olduğunu söyledi

  Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlar üzerinden Deccal'in dönüş ortamı konusunda uyarıda bulundu.

  Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı" konusunda uyardı. Kirill, "Şeytan, insanlara böyle bir oyuncak vererek çok akıllıca davranıyor" ifadelerini kullandı.

  ingiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Patrik Kirill Pazartesi günü Ortodoks Noel Bayramı vesilesiyle Rusya Devlet Televizyonu'na bir röportaj verdi.

  Patrik Kirill mülakatta, akıllı telefonların hızla yaygınlaştığına dikkat çekti.

  Kirill, bu telefonlardan internet bağlanmanın, "insanlığın evrensel düzeyde kontrolüne" zemin hazırladığını söyledi.

  'Deccal'in geleceğinin habercisi'

  Rus Ortodoks Kilisesi Patriği, sözlerini şöyle sürdürdü:

  "Tek bir yerden böylesi bir kontrol, Deccal'in geleceğinin belirtisidir. Dünya çapında interneti yönetecek, insanlığı kontrol edecek kişi Deccal'dir.

  "Bu, böylesi bir yapının tehlike oluşturduğu anlamına gelir. En azından yakın gelecekte, kıyameti getirmek isteniyorsak, tek bir merkez olmamalıdır."

  Patrik Kirill ayrıca insanların, "ellerindeki bir şeyin kölesine dönüşmemeleri konusunda daha dikkatli olmaları gerektiği" uyarısında bulundu.

  Daily Telegraph'ın Moskova muhabiri Alec Luhn haberinde, Rus Ortodoks Kilisesi'nin interneti de kullanarak gençleri kendisine daha fazla çekmeye çalıştığını yazdı.

  Kilise yetkilililerinin Ekim ayında düzenledikleri bir basın toplantısına ünlü Amerikalı aktör Steven Seagal da katılmıştı.

  Rus Ortodoks Kilisesi, Seagal'ın da katıldığı basın toplantısıyla, gençlerin sorunlarıyla ilgilenecek bir konsey oluşturduğunu ve bu konseyin dijital ortamda çok aktif olacağını açıklamıştı.

  https://www.gaste24.com/m...li-telefonlar-h63991.html
  --spoiler--

  rus patriğin akıllı telofonlara deccal benzetmesi
  3 ... gazeloglu
 2. 2.
  yobaz her yerde yobaz.
  ... noxeca
 3. 3.
  1000 rusa sor, 999 unun haberi bile yoktur böyle birşey dediğinden. Zaten haberi varsa bile iplemez. Sizin nereden haberiniz oldu amk?
  Din adamlarının ne dediği anca ortadoğu çöplüğünde değerlidir. Onun dışındaki gelişmiş ülkelerde din, din adamları dededen kalan, bi boka yaramayan, atsan atılmaz, satsan satılmaz, hatıra olarak dursun bir köşede dediğin biblo gibi öyle mal mal durur kimse değer vermeden.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  alay edenler eski ahitteki 666 ile simgelenen canavar tanımını okusunlar. birebir uymaktadır.
  1 -1 ... ibni maymun
 5. 5.
  Alnının ortasında tek gözü vardı değilmi.
  Kamerasıdır o.
  ... atlant isten gelenadam
 6. 6.
  Bir dinin hangi din olduğu fark etmez. Dinlerin hepsi hemen hemen aynıdır, din adamları da öyle tabi

  Bu adamlar gelişemez. Bu adamları dinleyerek toplumlar hir hayat sürerse o toplumlar da gelişemez. Bu yüzden din adamlarını kaale almamak gerekir.
  1 -1 ... keyf kahyasi
 7. 7.
  demek ki o da aşılanmış kardeşim dememize neden olan konudur.
  1 ... kartalbey
 8. 8.
  666 ile simgelenen canavarın izni olmadan alışveriş yapılamayacak günler gelecek der eski ahit. bu arada 6 ibranice w ile simgelenir, 666 = www demektir. ayy tüylerim ürperdi yeminle.
  2 ... ibni maymun
 9. 9.
  GERÇEK Hristiyanlık bu değil.
  1 ... masklavi