1. 1.
  (bkz: lada)
  1 ... vinsanity
 2. 2.
  votkaları ve kadınlarından başka neleri kaliteli ki dedirten durum.
  1 -1 ... aksak tirtil
 3. 3.
  uzun zaman metale ince işçilik yapacak teknolojileri olmamasından kaynaklanır. dikkat ederseniz çıkardıkları arabaların hepsi odun gibi dir.
  1 ... gigantic
 4. 4.
  komunizmin etkisi.**
  2 -1 ... zlatan1937
 5. 5.
  bakılan açıya ve alınan nefese göre değişebilecek bir yargı. şimdi sen iki tane izbandut gibi lada çalışanının yanında "kalitesiz" bulmazsın rus arabasını. ama bir yanında alman, bir yanında fransız, zaten fıkra troykasını kurmuşun, kalitesizden girersin külüstürden, kışın eşekler yiyormuş muahah dan çıkarsın. maksat fıkra olsun.

  gelelim fasulyenin faydalarına(bunu da yazdım ama aslında tiksiniyorum bunu söylemekten, söyleyenlere de ters ters bakarım ama içimdeki kullanma aşkına engel olamadım. seviyorumdur belki de ama mantığım hayır diyordur. aşk bu olsa gerek!) rus arabası soğukta iyi gider. çat açarsın ısıtıcısını har diye yalar sıcak hava suratını, öyle su kaynatsın, "buji ıslandı kenarda bekle biraz" filan kolay kolay başa gelmez.

  e şimdi şekli bozuk bunların diyen yavru renault megane hatchback beğeniyorsa, şöyle bir gelsin boyuna posuna bakalım. ona göre döveriz ya da kanka oluruz. bir lada niva vardır misal beyazıyla gönüllerde fetih üstüne fetih yapmış dört çarpı dörtlerin kralına değişmeyeceğim ( yalan lan bi cherokee ye anında satarım) bir dört tekerdir.

  şimdi ne diyorduk votka az, kadın çirkin! votka çok, kız gibi araba. öyle işte.
  1 -1 ... tankut kabza
 6. 6.
  rusyanın sert koşulları için üretilmiş bu kar kaplanları türkiyede en fazla yeni şöför arabası olurlar. malumunuz, -20 derecenin mühendisi, cadede yürüyen kızı düşürme ihtimali yerine* arabanın sağlamlığını, dayanıklılığını ön plana çıkartıyor.
  2 ... medeni hali medeniyetsiz
 7. 7.
  hayatında lada niva kullanmamış birisinin söyleyeceği abes laf. bir çok lüks arazi aracından daha kullanışlı ve arazi ustası olduğu unutulmamalıdır.
  1 ... belixuis
 8. 8.
  KLiMASI iLE BiR OTOBÜSÜ ISITABiLACEK SiBiRYA ARABALARIDIR, KALiTESiZ ASLA DEĞiLLERDiR, ZiRA LADA NiVA VOSVOS GiBi BiR KLASiK OLMUŞTUR BiLE.
  1 ... necromancer
 9. 9.
  (bkz: saçma)
  ... sinir eden gicik muhalif