bugün

sayılarının 300 bini bulduğu ifade edilmektedir.

rakam inanılmaz ama, yakından tanıdıklarım da var böyle. bizim laz ali falan, boşadı karıyı, rus aldı.
her daim fit kalacak türk erkeğidir.
dedemdir. artvin de eski karısını boşadı ananemi aldı. kendi karısını da erkek kardeşiyle evlendirdi.
sadece cinsel yaşamında değil, her alanda mutludur.
tam tarifi kara kaşlı, kara gözlü bıçkın türk delikanlısıdır. bu kızlar benim gibilere bakmaz ellerinde zaten bir sürü var. türklerde bakmıyor. kim bakacak bana sözlük? evde mi kaldım yoksa ben. evlendirme programlarına katılır sözlüğün adını veririm vallahi.
paranoyak olacaktır.
ital mal kullanan tüketici gibidir. her an aldatılma potansiyeli vardır.
Mutluluğu bulmuş adamdır. Kaprisli Türk kızlarından kurtulmuştur. (bkz: Darısı Başımıza)
ortalama türk erkeğinden daha mutlu olan erkektir.
eğer yatakta iyi değilse evliliğin üçüncü ayında boynuzlarını törpülemeye başlayacak olan erkekdir.
Liderdir, önderdir, kahramandır ve herşeyden önemlisi her zaman keyiflidir...
agzının tadını bilen adamdır. havasındanmıdır suyundan mı? hiç kötüsü cıkmaz amk.
Doğru yolu bulmuş olan erkektir. Helal Olsunda derim kendisine Allah mutlu olmayı nasip etsin , güzel çocukları olsun derim.
rus kızı iyidir candır. diyen erkektir.
(bkz: öyle bir zaman geçer ki).
rus kızının hayatındaki ne ilk ve ne de son erkek olmama ihtimali göze alındıktan sonra mümkündür.
yakışıklı bir- iki erkek kardeşi olanlar tercih edilirse, ayrıca sevap olur. akrabalık bağları pekişir hem.
rus kızlarının alayına orospu dediğine pişman olan erkektir. artık karşı taraftadır.
rusya'da yaşayan türk erkeğidir.
antalya ve civarında sık rastlanan erkektir. herhangi bir artısı ya da eksisi yoktur rus kızlarının.

ne demişler ne ekersen onu biçersin. sen nasıl davranırsan karşındakine, onu bulursun o kişinin hareketlerinde.
büyük bir kumar oynamıştır.
önce aids mi değil mi bir baktırsındır.***
imkansızdır. sonuçta rus kızlarının da bir zevk seviyesi vardır. gerçi türk kızları da sultandır ama erkek seçimi konusunda pek zevkli değiller. sonuçta çoğu güzelim türk erkeğine aşık oluyor. sonucu da görüyoruz.
http://gundem.milliyet.co....2011/1475499/default.htm
çok şanslıdır. Her akşam evde pompa olur. Komşuya rahat vermezler. Sakın yanlarına altlarına ya da üstlerine taşınmayın, taşınmalarına da izin vermeyin.
türkiyede yaşayacakları takdirde.

"rus kızıyla evlenen katil türk erkeği"
"rus sevgiliyi türkiyede yanında gezdirebilmen için dikkat edilecek konular"
"rus karısını eveden 34 yıl çıkarmayan türk erkeği"

gibi haber başlıklarının oluşmasına sebep olacak izdivaç. * *
Genellikle 3 yıldızlı otellerde animatör olarak çalışmış türk erkeğidir. ya tibia lublu tarzında
karısı 30'a merdiven dayayınca hayatının hatasını yapmış olduğunu anlayacak olan erkektir.