bugün

erik gibidir kütür kütür yersin
motordur kütür kütür silkersin.
Sex makinasıdır.

Edit: Çok fena muamele yaparlar nişantaşında elisha isminde bir manita oturuyor varya avrat degil tam bir afet.
Konuşmadıklarında rüya gibi olan kızlardır. Keşke zeka seviyelerini hiç belli etmeseler de o tatlı rüyalarımızı gerçekliğin lağımına düşürmeseler.
Annesine karşı çıkıp taşa dönmüştür çoğu .
Her turk erkegi begenir, begenmeyen de yolda gorse hemen ilgi alanina alir, inkar edenlerde putin icin rus kizlariyla olan videoyu izleyebilir, sonuna kadar izler, rus kizlariyla ilgili gelir yorum atar.
(bkz: insan)

gerisi onemli degil. en onemlisi kezban degiller. arkadas olabiliyorlar ve bulustuklarinda guluyorlar size. eger abaza degilseniz. bu zamana kadar ateist olmam hic problem olmadi. kimse yadirgamadi.

bazi memleketlerde bi daha bulusamayiz diyorlar. siktiklerim.
en azından maymuna benzeyip de ailesinden olmayan her erkeğe çocuk tecavüzcüsü gibi davranmıyorlar.

aşık oldukları zamanda köpek gibi sadık oluyorlar.

gerçekten bir rus kızı tarafından sevilmek güzel bir şey.
Domal deyince domalır kambura yaatmaz.
Bir türk kızı bir erkekle arkadaş olsa ve konuşup gülse direk orospu, vermek istiyor yaftası yapıştıracak yüce türk erkeği tarafından yere göğe sığdırılamayan tür.
görsel
- pardon siz insan mısınız?
- ...
- bir şey soracaktım da
- ...
- ayh bana bir şeyler oluyor
bi tek aptal türk erkekleri tarafından bu kadar çok el üstünde kızlardır.

1-güzellik
ee? o zaman neden güzellik yarışmalarında hiç rus kızı olmaz? öyleyse bu konuda türk,amerikalı,brezilyalı kızlar daha öndedir.

2-anlayışlı olmaları ve trip atmamaları
neden böyleler düşündünmü? Rus kızları aile baskısı görmüşmüdür? rahat rahat gezip dolaşamamışlarmıdır? madem türk kızlarının böyle olmasını isitiyorsun o zaman kendi kızını rus kızı gibi yetiştir?
postu bir batı ülkesine atmak için cinselliği kullanan ve haliyle zamanla bu konuda epey ustalaşmış kızdır. tabii bunların türkiye'yi de bir batı ülkesi görüp buraya da demir atmaları traji-komik bir durumdur. bunlardan görüp türki cumhuriyet kızları da ülkeye akmakta olup, onlar biraz kara ve kıllı oldukları giderleri ruslara kıyasla daha azdır.

rus kızların büyük çoğunluğuna sokaklarda karnında bir çocuk, kolunda başka bir çocuk, bir lazın veya kürdün karısı olarak, ya da bir kursta türk yemeği öğrenmeye çalışırken veya bir dans kursunda eğitmenlik yaparken rastlarız, bir kısmına da sokakta veya bir barda dünyanın en eski mesleğini yaparken...

rus kızlarıyla evlilikler bu hızla devam ederse, yakın gelecekte doğacak 3 türk çocuğundan 2'si sarışın olacaktır, yerli türk kızları koca bulmakta epey zorlanacaktır.
maşallahı vardır.

ben kadın halimle bir oyş çektim burada şahsen.
gece gece.
gece.
oyş.
Güzellerdir yalan yok.

Bizimkiler daha güzel... olmasa bile öncelikli tercihimdir. *
hepsi maldir oturup birsey konusamazsin sizin o foto attiklariniz model arkadasim normal bir kiz oyle degil yemin ediyorum sadece boylari var onun disinda hic birsey yok yada sadece seks amacli dusunmedigim icin boyledir o gozle bakamiyorum hersyee maalesef.
Bardan kaldırdığın kiz bile olsa adina siirler yazilabilecek kizdir.

görsel
Dostoyevski rus kızını Karamazov kardeşler kitabında şöyle özetler.

(img:#980629)
über kalite.
görsel
Hiç sevmedigim kızlardir. Ne öyle buz gibi. Bembeyaz tenli, etsiz butsuz ve zargana kızlar. Hatun dediğinde et but olacak, rengi biraz yanmış ve kızarık olacak. Yanı turk kızları gibi olacak bence. Gerçekten insanlar ne anlıyor bunlardan bilmiyorum. Turk kızları bin basar bence.
anlaşamadığım bir tür bir ırk olduğuna kanaat getirdiğimdir. duyarsızlar dillerinin kaba olmasının yansıması olabilir belki. güzel olması bazen kar etmiyor kadınların, güzel mantıklı kişiyle karşılaşamadım sanırım.

bundan önce de bir slav ırkı hatunu ile muhabbetim vardı ve anlaşammıştım ince düşünemediklerine inanıyorum sanırım mantık daha ağır basıyor.

(bkz: ben istemiyor duj)
görsel
kadın olarak çok çekici gelen, insanı lez yapan lady'lerdir.

muz cumhuriyetine geleceğinize bana gelin güzellerim.
chicago womana vermeleri gereken kızlardır. türk erkeklerinden vazgeçmeleri gerekir.
güncel Önemli Başlıklar