bugün

bir yanda uzun boylu süper ruslar bir yanda kısa boylu kaprise bulanmış ruhlar. kım kıme trip atsın bilemedim?

Var bizde böyle bi olay. Hayır bitmiş bi ilişkinin ardından o kızı tekrar görsek bi yerde dünyayı bile dar ediyoruz biz sevdicege. Kaldı ki bahsekonu rus kızları olunca bı düşün bakalım. Ulan adam arkadaşlarıyla halı saha maçına gitse surat yapan da biziz. Anlamadım ki nedir bizim istediğimiz.

ana bak başlıkları alt alta oku türk kızları nükleerella altalta. Aha işte olay budur, ağa.

hemcinslerinle ne alıp alıp veremediğin var diyenlere edit: biraz doğrucu davut olmak lazım, bazı bazı dedirten başlık bu. trıp olayına da gelince anlatılmaz o surat ifadesi, görmek lazımdır. ilahi ya.
- mertcan!
- efendim aşkısı...
- sen o geçen rus kıza baktın dimi!!!bak mertcan, benim ondan neyim eksik yaa...allah kahretmesin yaa..
- (mertcan içinden en az 30 cm boy farkın der) yok aşkımcan sen ondan çok daha güzelsin ama yaa... (yalancıyı fil becersin mi)
- konuşmuyorum mertcan...banane...
- aşkım yaa....
trip değil o bi kere, sorarsan hiçbir türk kızı trip atmaz çünkü. olması gereken ne ise onu yapar. ha ister afet olsun, ister bir içim su, ister rus olsun; sevgili gözleri kısmış kesiyorsa hatunu, o hatun çirkindir arkadaşım bizim gözümüzde.

*beyaza çalan sarı saçları var mesela.( aynı anneannem bak ciddiyim) tamam bakma bizde sarışınız ama bize yakışıyor. hem bebek sarısı bizim saçlar.(hiçbir türk kızı zorlanmaz, başkasını kötülediği bir hususta kendisini methetmeyi becerir)

*sorsan "gözlerim mavi" der bu rus bak ben diyeyim. (donuk donuk bakıyor yahu, hem benim gözler ela, ağlayınca yeşil olanlardan)

*bembeyaz ayol bu ( buğday tenli, güneşe çıkınca bir günde çikolata olan türk kızları gibi mi sandın, güneş gördü mü haşlanır bu valla, beter olsun tabi)

*bacak boyu uzun, belden üstü bir karış ( tamam biraz abarttım orantıları ama soranlara boyumuzu olduğundan 5 cm fazla söyleyenler olarak bu konuda hemfikiriz sanıyorum)

tatlı su kurnazıyız bizler hem. güneşleneceğiz misal ineceğiz plaja. dikkat et bu ruslar dağılmışlar şezlonglara. en sote yeri kestiririz daha yaklaşırken plaja. "sırtını ver güneşe yat" deriz adama, sırtı yansın beyimizin. gözlüklerini de çıkarttırırız ki iz kalmasın yanarken. (baktığı yeri görelim di mi ama)

- nereye bakıyorsun hulusi
+ dalmışım canım ya
- daldığın yerde boğulma hulusi, fazla bakma sağa sola

bu arada kadının kafa pinpon maçı izler gibi. pinpon topları ise; sevgili ve kendini güzel sanan çirkin rus. kafa bir sevgiliye döner bir rus'a. bir rus'a sonra gene sevgiliye. bakışıyorlar mı yakalayacağız ya...

aa unutmadan bak anaları olur bunların yanında. bembeyaz tenli, kızlarının aksine etine dolgun kadınlardır bunlar. asar suratlarını otururlar. çirkin giyinirler, ruslar zevksiz zaten canım.

- hulusi bakma bunlar gençken böyle, yaşlanınca analarına benzer bunlar, kalmaz bugünlerinden eser.
+ ya hayatım banane ruslardan, bak şöyle bir senden güzel var mı burda ( bak lafa bak)
- cehennemde odun olacan hulusi sus sen daha iyi.
+ ...
- önüne bak hulusi, dönmesin o kafa sağa sola. tutulacaksın maazallah.
raid sıkılmış kara sinek gibi döne döne düşerler. *
türk erkeginin zenci görünce girdigi tripin bir farklı versiyonudur.*
-anam bunun başı sonu belli değil! aralarına düştük çıkmamız lazım buradan! gittikçe küçülüyorum...
(bkz: eziklik psikolojisi)
bu türk kızı aynı tribe iskandinav kızlarını görüncede girer. ama kız haklı tabi.
(bkz: aşağılık kompleksi)
(bkz: saldırganlık)
(bkz: şüphecilik)
(bkz: açık aramak)
içinden "aha potansiyel bir orospu çocuğu anası" diye geçirir, türk erkeği de bunu trip zanneder.
`dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun
`
-ahmet nereye bakıyorsun o rus kıza mı yoksa
+ne alakası var aşkım o tarafa bakıyo olmam ona baktıgım anlamına gelmez hem onun neresine bakayım
-evet ne öyle incecik ıyy..
+tabi canım sütun gibi öhö çırpı bacaklı uzun boylu kadın dediğin etli butlu olacak kısa olacak senin gibi
-ay canımmm kadından anlıyorsun
+ahh ahh anlıyorum da onlar beni anlamıyor
-orda ne var canım hala oraya bakıyorsun
+boşluğa hayatım gözüm dalıyor...gerçek sarışın sanırım?
-hayvansın ahmet!!
+canım bi dakıka kötü diyecektim kadın dediğin esmer olur offf...
kendini güzel, farklı bulmayan; kendisine güvensiz, bu tarz şeyleri takıntı edip trip yapabilecek karakterde kızdır. az buçuk bir rus hakkında bilgisi olsa; türkiyede böyle aşağılanmazdı ruslar. türk bayanları sanırım sözlükte aşağılanmaya mahkum; çünkü bu insanlar hayalperest ve kiminle evleneceğini, kiminle flört edip, sevgili olduğunu çabucak unutabiliyorlar.
zaten her sevgiliniz rus ya da iskandinavdı dimi ? aay pardon.
önce; salak şey.
sonra; burcucum biz daha güzeliz.
esmer olmanın her zaman daha çekici olduğunu düşüncesine kapılmak.
ne olcak ki, onlarda 40 yaşından sonra çok çirkin oluyorlar.*
bir türk kızının rus kızını kıskanmasına gerek yoktur. zira bir türk kızı bir ortama kendisinden daha güzel bir türk kızı girmişse otomatik olarak alıcılarını açar ve baştan aşağı süzer. illaki bir kusur arama çabasına girer. bulamazsa ortama sinir uc larının yanık kokusu yayılır. bulursa ne mutlu ona'dır.
Onları görmemezlikten gelip arkadaşlarının yanında aptalca,çığlık atarcasına,gülmek.
benim de sarı saçım olsa. benimde gözüm mavi olsa anne benim niye boyum kısa? niye bacaklarım selülitli??? denebilir...
Yanında sevgilisi varsa, ve yere bakıyorsa,
+Yaa, bakmasana şu rus kızlarına yaa!
-Ne rusu aşkım?
+Tamam yaa bitti her şey sonsuza dek benle konuşma! (nasılsa erkeğin geri dönmek istediğinden emin)
-Ama aşkım!
anlamadığım, anlayamadığım haldir. git sen de spor salonlarında birazcık zaman geçir, iki kırıt, erkeği etkilemesini bil, odun olma, bakalım çevrendeki erkekler sana mı bakıyor o kıza mı? he hala da o kızdan gözlerini alamamakta ısrar eden bır sevgiliye sahipsen, girme aralarına, sana erkek mi yok?

(bkz: yaşasın halkların aşkı)
"gerçekten de bembeyazmış."
Rus kızın kendinden güzel olması sonucu gelişen olay.
(bkz: çekememezlik)
"benden bile güzel kesin makyajlıdır, saçları da boyanmıştır, gözleride lens, bizim gibi de doğurgan değilmişler, bizim gibi de erkek şiddetine dirençli değildir ya bunlar"
-makyaj yapmasa bir boka benzemez
-30 undan sonra ninem gibi olacak bunlar
-boyu uzun olanın aklı kısa olurmuş
-hepsi fabrikadan çıkmış barbie bebek gibi
-güneş görememekten beti benzi solmuş

vsvs...