bugün

abi bunu duyduktan sonra kütüğümü bingöl'e aldırmaya karar verdim.
(bkz: bingöllü kenan)
Mutlaka Doğrudur.

(yazık ya sevinsinler çaktırmayın)
kahkaha atılarak karşılanması gereken durum. zira kürt erkekleri sarışın rus kızlarını ufo gemisi sanar.
ülkemizde ragbet görmeyen ihraç fazlası malların rusyaya ithal edilmesi durumudur.
maalesef ki varolan gerçektir. bu konuyu rus yengeme ve akrabalarına sorduk artık esmer kıllı maço kro kıllı erkek istediklerini söylediler.
--spoiler--
bazı kezban kırıklı kızlar kürt erkeğini begenmez o koca gotleriyle.
--spoiler--

işte en doğru olan budur.

kendini güzel sanan yada buna kendini inandırmış milyonlarca kezo kürt erkeği gördüğü zaman şöyle bir tiksinme bakışı atar. gören kendisini kainat güzeli sanır. işte o kızlarda filmlerde oynayan über tiplere bakarak kendini avutur.

2 yıl önce babama iş teklifi gelmişti. patronu antalyada 2 aylık iş var sende gel kar kardır diyerek antalyaya götürmüştü bunları. bende yanlarında gitmiştim. tabi bende iş götü olmadığı için hem küm edip sahile cıbıldak karıların içine daldım. yeminle turistler öyle anadolu kezbanları gibi trip falan atmıyor. az çok yakışıklı gördükleri kişiye veriyorlar ayarı.

bizim türk kezolarıda senene be slk desin dursunlar.
kızılderili'lerin tük olmasına benzeyen bir önerme.
Yoktur öle bişey.
Bodrum'da adam başı bir Kürtün kollarında, taş gibi hatunların olması buna kanıt. Adama baksan suratına tükürmezsin ama rus hatunlar dibine düşüyor. Sanırım biz çok seçiciyiz yani iyi ki de seçiciyiz.
(bkz: ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah)
o değil de bunu diyen lavuk kendisine hayran olduğu diyen rus'a yüz dolar daha verseydi o kız biji serok apo bile derdi amk. hiçbir şeyden haberi yok.

(bkz: yav he he)
bu kürt erkeklerinin uydurması bence.
Kaynak, kanit falan gerekmeden dogrulugu teafimdan kabul edilmistir.
Kürtler abazaliklarinin verdigi inanilmaz tutkuyla rusyaya esek sirtinda gitmeliler.
Afedersiniz, Türk sikip bırakır. Eşşekten inen rus sikince ne olur? Gider bi Tasma alır, takar boynuna , kızın eline verir.
(bkz: yav he he).
bir gerçektir. türkler bundan bile prim yapmışlar. açık ve net.
hayatınızda kaç rus gördünüz ve muhabbet edip kürt erkeklerine hasta olduğunu öğrendiniz diye sordurtan deli saçmalığı bir başlık daha.
rus kızlarına 'kürt' erkeği nedir diye sorsan; mezopotamya'da yetişen böcek türü mü derdi zannımca. şunu unutmayın,bizim türkiye cumhuriyeti kışlamız,sizin yatacak yeriniz yok...
Rusların kürt denen bir ırkın varlığından haberi var mı acaba diye düşündüren iddia.
Ossbir çeken kürdün gözünü kapattığında hayal ettiği.
gerçek bile olsa rus kızların elinde patlayacak durum. ne olursa olsun öşex sevdaları asla bitmez.
kürtlerle azeriler aynı ırk olduğu için bir karışıklık mı söz konusu.
Paralı askerlerin kürdü türkü ayırt etmeden Antalya gibi bölgelerde 'tatil amaçlı geldim bari şunların parasını yiyeyim üstüne de sevişiriz 'durumudur.Sevişmeye bizim gibi duygusal yaklaşmayan bir toplumlar. Kürt erkeklerine hayran oldukları yok yani