bugün

arka organımla güldüğüm ifade. sahibi ben değilim, editi silinmiş bir entry.
şimdii sevgili ulusözlük yazarları, elbette burada genelleme yaptığımız kesim tüm ruslar değildir.
bahsi geçenler, türk erkeğinin ağzını yüzünü birbirine karıştıran; güney sahillerinde cirit atan pek zeki hatun kişilerdir.
bu hatun kişiler otellerde komileri götürmekten arta kalan vakitlerinde kitap okuyorlarmış.
bir türk kadını olarak kendimden utandım. yersen.

bakın kadın sevişiyor, çılgın atıyor, ama yine kitabını okuyor kardeşim!
bana şeyi hatırlattı. küçükken babam derdi. "bak ismail'e (amcoolum), çocuk gelir gelmez ödevini yapıyor, sonra sokağa çıkıp oynuyor! sen ödevini bile yapmıyorsun!"

yani türk kızları, siz de bu garibanlara "vermiyorsunuz", bari gidin kitap okuyun!
yarıldım vallahi.

ha şimdi, hafta bir kitap okuyan mahlukat (şayet okuduğu barbıra cartland değilse) kendini pazar yerindeki et gibi adamların önüne atmaz kanaatimce. ben de o zaman soruyorum; ne kitabı okuyormuş bu ruslar? belki bizimkilere okutursak bizimkiler de "aydınlanır", "vermeye" başlar. kompleks yapmaz.

şimdi ilk "fiili livata yapan kompleksli bakire türk kızı" muhabbeti yapana, cinali serisini hediye ediyoruz.
okuyalım okutalım!

kör parmağım gözüne editi: bak yavrum kurduğum üçüncü cümleye? bir daha bak?
bizim mankenler de plajlarda yatıp kalkıp kitap okuyorlar emme, birinin de cumhurbaşkanını doğru bildiğine şahit olamadık.
yoksa mühendisinden doktoruna çook rus var memlekette. ama ne demişler; cahilliğin bu kadarı ancak tahsille olur.
herhalde öyle olsa gerek.

kendine saygısı olmayan insanlar, onun bunun kocasını ayartan kadınların huyu buysa; isterse profesör olsun kardeşim.
senin gözünde tahsilli rustur, benim gözümde tahsilli o..pudur.
kitap huy değiştirir mi? sanmam.

ha bi de bizimkiler savunmaz mı onları * yap bakıyım bir evinin kadını, gör damdaki saksağanı. bir güzel yüz iki işve bütün ailevi problemlerini çözer senin.

hey yavrum hey.

türk kızı en kötü kız, hepsinin götü kocaman. siz de birer mehmet günsur kopyası, beğenmemekte haklısınız tabi. ben olsam ben de beğenmem.

ama bu lafı ettikten sonra, gidip bir türkle evlenirsen en adi şerefsizsin dostum.
istenmeyen tüyleri azaltıyormuş. (bkz: bioder)
bir takım rus kızlarıdır. olabilir böyle kızlar.

türk kızlarının yüzlerine bakmadığı erkeklerle yatıyorlar diye kitap okumadıklarını düşünmek saçmalıktan başka bir şey değildir. evet belki kitap okumuyorlar belki de zekaları fena derecede kötü. lakin zeka seviyesi ile fuck buddy seçimi arasında herhangi bir bağ yoktur.

rus kültürü,yaşantısı ve inanışları, one night stand olayını, olağan karşılayabiliyor, bu konuyla ilgili her hangi bir tabu taşımıyorsa ( türk kültürünü eleştirmiyorum,mutlaka böyle bir tabu olmalı) bir rusun, göreceli olan güzellik kavramına ilişkin, türk kızlarının yüzüne bile bakmayacağı,komi vb. işlerle uğraşan türk erkekleriyle birlikte olmaları gayet normaldir, ve bu kitap okuyor olmalarını engelleyen,politik,siyasi görüşlerini baltalayan,zeki olmalarını inanılmaz kılan bir eylem değildir.

bu durumlarda, genelde kıllı mıllı,esmer mesmer,şişmanımsı erkekleri seçmeleri rusların, tamamen arz talepten kaynaklanan bir olaydır. meraktır. zira kendi ülkelerinde birlikte oldukları,gördükleri,yaşadıkları erkekler genelde, sarı saçlı,bal rengi gözlere sahip ya da ne bileyim mavi gözlü,gayet ince ve tüysüzdür. güneye indiklerinde gördükleri manzara şaşırtıcı gelir,nasıl türk erkekleri genelde sarışınlara eyimliyse,nasıl bizde hafif açık tenli renkli gözü erkekler kızlar tarafından rehabet görüyorsa bu da öyle bişeydir.

dolayısıyla kendi ülkesinde professor dahi olsa bir rus hatun, burada komi seçti diye, günde 3 kişiyle birlikte oldu kitap okuyamaz, kesinlikle olmaz nasıl olur gibi görüşlerde bulunmamak gerekir.

ha söylenmek istenen türk kızları okumuyor,cahiller,bu yüzden de vermyiorlarsa, eleştirilen bu tutumsa.bu tutum da yanlıştır. okumakla cinsel ilişkiye girmek arasında yakından uzaktan bir bağ yoktur. türk kızları genel olarak daha az ya da daha çok okuyorsa bu kendilerinin problemidir.kimin ne zaman nerde ne okuyacağına,kimin nerde kaç kişiyle birlikte olduğuna ilişkin yorum ve düşünceler, komiktir,abestir.

öyle yani
yatıp kalkıp rus kızlarına yıkama yağlama yapan ve esasında rus kızları tarafından iplenmeyen türk erkeklerinin yaptıklarını sandıkları müthiş gözlemlerden biridir.

yalnız dikkati çekmek istediğim bir noktada şu ki; adamlar gözlemlerini sahilde yapıyorlar. bu hatunları görme şansını yaz aylarında güney sahillerde yakalıyorlar ne de olsa. hatunlar sahilde bile tangalarıyla güneşlenirken götü başı açmış kitap okuyor. vay be! hangi kitabı okuyordu acaba adını görebildiniz mi sizin bakış açınıza göre ayarladığı poposuna bakmaktan? "kitap yerine beni oku anamm off" dediniz belki de içinizden. hadi itiraf edin. kitap okuması şeyinizde bile değil. hem size ne ki bundan? rus hatun haftada bir kitap bitirse size ne? kendine okuyor sonuçta. bu orgazmik zevk nedir?
"ohhh bi kitap daha bitirdin bebeğim! harikasın güzelim.. 1 kitaba daha başlamanı istiyorum şimdi" * size ne yani? kültür seviyesini yükselten o. sizi ne diye bu kadar enterese ediyor? oturun sizde okuyun. belki sonra türk kızlarına bok atacağınız başka kulvarlar yaratırsınız. ne de olsa entry girmek bedava! * *
kadının ilişki seçimine, ruslara lafımız yoktur efendim.
işin özü bu değil hiç lafı kıvırmayın.

burada hepimizin bildiği gülünç bir yan var.

bu tespiti yapan türk erkeği aklı sıra kendini aklıyor.
efendim sadece güzelliğine değil kültürüne de bakıyorum ayakları.

yerseniz.

şimdi, bir rus gelse teklif etse, acaba kaç cengaver türk erkeği onunla oturup sohbet ediyordur?
kültür alışverişinde bulunuyordur?

yahu şu dediğinize kendiniz de inanıyor musunuz cidden?

iyi güldük bu gece.
work and travel vesilesi ile gittiğim amerikada iş arkadaşım olan yaklaşık 25 rus kızdan * bir tanesini bile 3 ay boyunca kitap okurken görmediğim için tümevarım yaptığımda külliyen yalan olan cümlecik.
(bkz: yatmadan önce yüz fırça darbesi)*
kendi kendilerini tabularına hapsetmiş, tabu hapishanesinde( aynı zamanda bu hapishane onun en buyuk silahıdır ki daha sonra yazacagım) sevgi pıtırcıgı durumunda yasarken gun gectikce abazanlasan hanımkızlarımız, elbette bir gun gercek dunyaya cıktıklarında, avrupa-amerika-rusya-japon bazlı hatunların kendilerinden kat be kat becerikli yetenekli guzel ve ilgi odagı olduklarını fark edeceklerdir.

ve bu fark edislerin ardından gelen ilk hareket, insan dogasının en dogal tepkilerinden biri olan inkar etmektir.

-hayır rus kızlarının hepsi salak, yoksa size vermeyip, am pesinde surum surum surundururken her istediklerini yaptırırlardı.

en nihayetinde, okuma alıskanlıgını sevgilisi sayesinde kazanabilen bir turk kızı, kitaplar yalayıp yutmus yabancı dilberle aynı kulvara cıktıgında apısıp kalır.

rus kızlarıda haftada bir kitap okumaları sayesinde, bir turk hanımkızının 'en en en en super kız benim en yetenekli en guzel en kulturlu en super en birince benim' tavırlarını kenardan kenara atarlar.

notumuda koyarım:

bir turk hanımkızceyizine gidin ve deyin ki,

-sen de diger butun kızlara benziyorsun, ilgi gordugun zaman gotun kalkar, ilgi gormezsen depresyonlara girersin. pesinde bes tane erkegi surundurmenin tek sebebi ilgi gormeye( dayalı ego pompalama sistemin) olan merakın.

ve hanıkızceyizimin muhtesem bir tokatını yiyin. o zamana kadar sevgi pıtırcıgı olmus, ay ben gotumu suradan suraya kaldırırsam tırnagım kırılır diyen kızın, ormanda on kaplan gucundeki fantoma donusumunu tadın.
bütün dünya kızlarına örnek olması gereken bir durumdur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.