bugün

iddia rus basınına aittir.

Rus devletinin kontrolündeki Russia Today’in (RT) internet sitesinde yer alan araştırmaya göre, Rus kadınları eşlerini en çok Türkiye’de türklerle aldatıyormuş.

‘Know Yourself’ (Kendini Bil) ismindeki psikolojik eğitim sitesinden uzmanlar, kadınların kullandığı internet topluluklarını, telegram konuşmalarını ve popüler forumları incelemiş.

Psikologlar, Rus kadınlarının kocalarını en çok aldattığı 16 tatil mekanını şöyle açıklamış:

Türkiye,
Kırım,
Soçi,
Tayland,
Bali,
Goa,
Karayipler,
Maldivler,
Yunanistan,
Karadağ,
ispanya,
Fransa,
italya,
Küba,
Latin Amerika,
Azak sahili.

Bu arada Türkiye’ye değil en çok Kırım’a şaşırmışlar.

https://twitter.com/Turki.../1289879114145583105?s=19
ee bunu anlamamak için zaten salak olmak gerek. rusların en çok tatil yaptığı yer türk tatil bölgeleridir bu bir. ikincisi, bizde karıya kıza bi açlık bi abazanlık var haliyle bulunca fazlaca ilgi gösteriyor, ilgiye boğuyoruz. ruslarda ise erkekler kızların suratına bile bakmıyor etrafında melek gibi hatunlar gezmesine rağmen. çünkü kadın nüfusu erkeklerden fazla ve erkekleri elde edebilmeleri için kendilerine deli gibi bakım yapmak zorundalar. erkekler ise osursa bile kız bulabildiği için gram abaza değil, zaten elini sallasa ellisi geliyor parmak uçlarına. haliyle kadına ilgi alaka göstermiyor, umursamıyolar. kadın da türkiyeye geldiğinde millet etrafında pervane olduğu için bu ilgi alakayla karşılaşınca illa ki birine sinyali çakıyor çünkü beğenilmek, ilgilenilmek, okşanmak, tatlı tatlı sikilmek istiyor. ruhsuz, öylesine değil arzulanarak. bunu da türkten iyi kimse veremez hatuna çünkü bu ülkede kadınlar 100 öpücük verse 1 kuku emdirmez. öper bırakır, uzatır çeker uzatır çeker. yatağa sokman için dört dönmen gerekir çoğunda. geniş mezheplileri saymadan söylüyorum. genel kitle için. ee böyleleriyle uğraşa uğraşa da erkekler mecburen daha çok ilgili, alakalı olmayı öğreniyor. bu da rus kadınlarına yansıyınca kadınlar da bu büyüye kapılıp kolayca verebiliyor. normal. evet.
türkleri koli gibi gorüyorlar kullanıp atmalık. tek kullanımlık.
Hani lan amuraqoduklarım nerde o zaman bu karılar biz niye görmüyoz.
Aq ben hayatımda hiç Rus kadını görmedim kim kimi kimle aldatıyor.
komşuyuz ne de olsa. hazır yakında varken yengelerimiz koca aldatmak için kanadalı erkek mi bulsun yani?
Zaten Bilinen bir bilgidir.

Rus kadınları, Esmer tercihen bıyıklı erkek hastası oluyorlar,

bu yüzden Akdeniz bölgesi tercihen Türkiye diyorlar.
türk erkekelerini bir cinsel obje eşya olarak görüp kullanıp atıyorlar. tek kullanımlık kondom gibisiniz amk birde bunla övünüyor musunuz hahahha.
Lan ayak bastıkları yerde erkek bırakmamışlar, türklerin suçu ne.