1. ?.
  birçok nedeni vardır fakat en doğrusunu yazmaya çalıştım.

  gerçek nedenini çok az kişi bilir. rusça kursuna gittiğim için, bir rus hocamız bize anlatmıştı. çok hoşuma gitti bu teori.

  ikinci dünya savaşında 10 milyondan fazla erkeğini kaybeden rusyada, zaman geçtikçe 1 erkeğe 10 bayan düşmeye başlamış. haliyle bayanlar o tek erkeği kapabilmek için sıkı bir yarışa girmişler. işte hergün kalkıp spor yapmışlar, cilt maskelerini kullanmışlar,kendilerine özenle bakmışlar, yediklerine içtiklerine hep dikkat etmişler,üniversiteye gitmişler vb.

  zaten görüyorsunuz tüm bayanların, vücutları çok düzgün, aynı şekilde yüzleri de. ayrıca yüzde 90 oranında üniversite mezunu verme oranları var. kısacası bu rekabetten dolayı güzeller. bu gerçekmiş.

  edit: bu bir süreçtir. ikinci dünya savaşından sonra başlayan bir süreçtir. 10 milyondan fazla erkek ölmesi ne demektir bunu herkes bilir. düşünün bir istanbul kadar erkek gidiyor ülkemizden. haliyle 1 e 10 oranı bir şekildir. tabirdir. amaç kadınların burda ne yapmak istedikleridir. kısacası kesinlikle tek bu sebepten dolayı denemez ama başlıca nedenidir. ayrıca halen bile bayanlar fazladır. rus forumlarında şunun dalgası bile yapılır.

  " çinlilerden erkek alalım,bizim bayanlarla eşleştirelim süper çocuğumuz olsun"
  3 -1 ... kisitli mucadele
 2. 1.
  güzellik nedenleri hem genetik hem de aşırı soğuk iklimken kültürlü olma sebepleri rus kulturunun ta kendisi ve eğitime mecbur olmalarıdır. yoksa başka şansları yoktur.
  2 ... deceku
 3. 2.
  aldıkları eğitim tarzı aileden gelen yetişme tarzı yaşama alanları bu sebeplerin içindedir. *
  ... zeusun amcaoglu
 4. 3.
  genel olarak slav kadınları fiziksel açıdan güzeldirler .
  1 ... klauss
 5. 4.
  çevresel şartlara uyum sağlamanın -ki burada erkek nüfusta azalma örek verilmiş- fiziksel özelliklerde değişikliğe sebebiyet vermesi* için 60-70 yılın oldukça kısa bir süre sayılacak olmasından ötürü sebebi başka yerlerde aramak gerekir.
  (bkz: ironiden anlamıyorum aşina olma bana)
  2 ... nobetci baykus
 6. 5.
  rus erkeklerinin azlığı ve erkekliğinden doğan durum.
  ... selaminc
 7. 6.
  güzelliği iklimine, kültürlülüğü ise eski sismetine borçlu olan kızlardır.
  1 ... mr ben
 8. 7.
  güzellikleri genetikten kültürleri işsizlikten kaynaklı durum...

  ayrıca kim bir doktoru becermek istemez ki?
  ... uluyanardag
 9. 8.
  güzelliği doğuştan,kültürü de önüne gelene vermekten dolayıdır.özellikle Türk erkekleriyle önemli derecede kültür alışverişi yapmaktadırlar.
  1 ... s1992s
 10. 9.
  (bkz: rusya da çirkin kız olmak)
  ... uluyanardag