1. 1.
    Ancak üst yazar sınıfında olan yabgunuz absolute zero ya nasip olan bir durumdur. Rus kızları kaliteden anlıyor demek ki. Tekstil ve deri piyasasında olanlar bilir, en kaliteli ürünler rusya piyasasına gider. Ve sanal sözlüklerin en kaliteli yazarı olarak benim de rus piyasasına girmemem olmazdı.

Ah azizim bu rus kızları ne kadar da kadirşinaslar bir bilseniz. "Özledim çabuk gel" diyen mi dersiniz " petersburgun soğuğu hiç bu kadar zor olmamıştı" diyen mi? Bir de gelen fotoğrafları paylaşsam sözlüğün yarısi istemsizce boşalır.

Biliyorsunuz yabgu olmak kolay değil. iyi bir çocuk olursanız size de nasıl yabgu olunur öğretirim belki.

freeze you later
    1 -1 ... absolute zero
  2. 2.
    ben hep başörtülüleri etkilediğim için beni alakadar etmeyen durum.
    1 ... bize de mi caylak
  3. 3.
    çok da zor olmayan durum.

rusyada yaşayıp sonra buraya yaşamak yada tatil için gelen rus kızları cennete düşmüş gibi oluyor, bunun sebebi rus erkeklerinin daha çok bilgisayar oyunları ve kavga etmek ile ilgilenmeleri, kadınlara pek değer vermiyorlar, bunun sebebi sovyet zamanında ki erkek yokluğuna dayanıyor, savaş sonrası ülkedeki bütün erkekler savaşta öldüğü için 1 erkeğe 8 kadın falan düşüyordu, haliyle kadınlar kendilerini beğendirmek için uğraşıyorlardı.

şimdi rusyada erkek kıtlığı yok fakat yinede aynı olay oluyor, orada kimse ilgilenmezken burada ilgi gösterince yelkenleri suya indiriyor, sıcağın insan vücudundaki etkisini de göz önüne alınca kendisine ilgi gösteren bir maymun olsa bile mutlu oluyor bu insanlar.

birde ekonomik durum var tabiki, burada sizin cafede kızı etkilemek için ısmarladıklarınız yada hediye olarak aldığınız salak salak şeyleri almak rusyada kolay değil, dikkat ettiyseniz türkiyeye gelen rusların sadece 1 tane güzel kıyafeti olur ve genellikle onları giyerler.

yani gayet tırt bir durumdur aslında.
    3 ... gold tab gibson