1. 1.
  dünyadaki en güzel yaratıklardır. efsaneleri yurdum insanının diline dolanmıştır. kültürlü, kaprissiz, romantik, açık sözlüdürler...
  edit: bu entryi periyodik olarak kötüleyen güzel kadın lütfen mesaj yazar mısın bana. belki seni tanıyınca fikrim değişir.
  71 -79 ... cyranox
 2. 2.
  evimin kadını demek için en uygun kişiler. her şekilde doğal, güzel ve anlayışlı bayanların genel adı.
  15 -14 ... thoth
 3. 3.
  ülkemizde kendilerine yakıştırılan sıfatlarla uzaktan yakından ilgileri yoktur. onlara verdiğiniz bir gülün değerini bilirler. gereksiz kıskançlık yapmazlar. thoth'un dediği gibi evimin kadını olabilecek kızlardır.
  17 -8 ... cyranox
 4. 4.
  ayrıldıktan yıllar sonra bile unutulamayan kızlardır. çünkü bir kadınla yaşayabileceğiniz en güzel şeyleri yaşatırlar...
  9 -7 ... cyranox
 5. 5.
  "türk kızları tedavülden kalksın rus kızları gelsin" diye bir dönem çeşitli ortamlarda konu olmuş, hiç çekici bulmadığım kadın ırkı.
  29 -19 ... steve
 6. 6.
  dünya üzerinde mal olarak görülen kadınların başında gelir bu milletin kadınları. fuhuş yaparken yakalansa ruşvet olarak tekrar fuhuş yapmak zorundadır bu hatunlar. acaba bu işi severek mi yaparlar bilinmez.
  14 -2 ... palta
 7. 7.
  sovyet dönemindeki fakirlik döneminden sonra muhtemelen daha iyi beslenmeleri nedeniyle daha güzelleşen slav ırkına mensup bayanlar.
  3 -6 ... yıllaryılı
 8. 8.
  hos kızlardır
  5 -5 ... ümit
 9. 9.
  bi ingiliz kadar ingilizce konuşabilen kızlardır aynı zamanda.
  5 -8 ... machados
 10. 10.
  erken yaslanırlar.
  8 -4 ... zzg